Dom w Warszawie — Twoja prywatna inwestycja w cenie mieszkania

Dom w Warszawie — Twoja prywatna inwestycja w cenie mieszkania

Novisa Development to deweloper, którego wyróżnia 18 lat doświadczenia w budownictwie, a na swoim koncie ma aż 1400 sprzedanych lokali. W jego ofercie można znaleźć bardzo dużo domów, które są budowane w Warszawie, a ich cena nie dobiega od ceny średniego mieszkania – co pozwala uznawać dewelopera za lidera budownictwa jednorodzinnego w Polsce. Novisa w swoich inwestycjach stawia przede wszystkim na jakość oraz tradycyjne, solidne materiały budowlane. Deweloper stara się zawsze zadbać o pełną infrastrukturę: zapewnia tereny zielone i małą architekturę, montuje oświetlenia i buduje chodniki oraz drogi, ułatwiające mieszkańcom bezpieczne poruszanie się po terenie osiedla. Dodatkowo mieszkańcy mają możliwość skorzystania z opcji wykończenia „pod klucz”czy bezpłatnej konsultacji z architektem wnętrz. Zobacz szeroką ofertę domów w Warszawie od Novisy Development i znajdź idealne miejsce dla siebie.


Novisa Development jest największym deweloperem domów w Polsce i znajduje się na pierwszym miejscu w naszym zestawieniu „TOP 10 deweloperów budujących domy”, które prezentujemy poniżej:

Zestawienie największych deweloperów budujących domy

Zobacz aktualną ofertę domów od Novisy Development: 1. Novisa Park

Novisa Park to wielorodzinna inwestycja w Piasecznie. Ceny rozpoczynają się od kwoty 256 950 zł. Powstanie tu 19 lokali o metrażach od 33,51 do 58,43 m². W każdym mieszkaniu znajdzie się aneks kuchenny. Prywatna przestrzeń zewnętrzna to balkon 4,95 – 9,51 m², taras o pow. 11,45 m² lub ogródek 52-177 m² dedykowany mieszkaniom na parterze. Ten czterokondygnacyjny budynek przyciąga oko dużymi oknami, dzięki którym mieszkania wewnątrz są dobrze doświetlone. Wnętrza są jasne i przestronne, na co wpływa również ponadstandardowa wysokość pomieszczeń – 2,75 m. Architekt inwestycji, Mateusz Leśniak, w projekcie budynku zaplanował również cichobieżną windę, która znacząco wpłynie na komfort codziennego życia. Na terenie osiedla znajdą się miejsca postojowe dla mieszkańców. Koszt takiego miejsca to 10 tys. zł.

Novisa Park jest inwestycją kameralną. Mamy tu tylko 19 lokali rozmieszczonych na 4 kondygnacjach. Wejście do budynku znajdzie się od strony ul. Cichej Łąki. Każda kondygnacja liczy 5 mieszkań, z wyjątkiem parteru. Dzięki takiemu zaplanowaniu przestrzeni wewnętrznej, komfort życia mieszkańców znacząco wzrośnie – mówi architekt Novisa Park

Warto zwrócić uwagę na atuty lokalizacji inwestycji. Budynek powstaje przy ulicy Cichej Łąki. Stąd do przystanku komunikacji miejskiej dochodzi się w 7 minut. Przystanek autobusowy Urbanistów obsługują dwie linie: 739, kursująca od Metra Wilanowska do ulicy Julianowskiej oraz linia L39, kursująca na trasie PKP Jeziorki - PKP Piaseczno. Dojazd do Warszawy odbywa się ulicą Puławską. Do Galerii Mokotów samochodem można dojechać w ciągu 23 minut. W podobnym czasie dotrzemy do ulicy Domaniewskiej. Wokół inwestycji mieści się wiele punktów usługowych, które usprawnią życie codzienne przyszłych mieszkańców. Biedronka oddalona jest zaledwie o 2 minuty jazdy samochodem. W pobliżu Novisa Park są również apteki, poczta, restauracje, a do Designer Outlet Piaseczno dojazd trwa 6 minut. Dla rodzin z dziećmi ważna jest dostępność punktów edukacyjnych. Jest ich wokół tej inwestycji naprawdę dużo, a dojazd trwa od 2 do 11 minut samochodem. Czas wolny przyszli mieszkańcy Novisa Park mogą spędzać na łonie natury. W najbliższej okolicy czekają na nich słynne Górki Szymona z wydmami porośniętymi starodrzewami, stawami, ścieżkami biegowymi. Są tu miejsca piknikowe i ogniskowe, plac zabaw dla dzieci, a dla dorosłych siłownia plenerowa. Inna możliwość wypoczynku? To na przykład czas spędzony w Chojnowskim Parku Krajobrazowym lub w Lesie Kabackim im. Stefana Starzyńskiego. W pobliżu Novisa Park mieszczą się korty tenisowe, siłownie, kluby fitness czy basen w GOSIR Piaseczno. Novisa Development w Piasecznie inwestuje po raz trzeci:

Nasze domy budujemy na bliskich przedmieściach stolicy, pilnujemy, by były one dobrze skomunikowane z aglomeracją miejską, ale jednocześnie dbamy, by były to kameralne enklawy, gdzie żyje się spokojnie, bezpiecznie, bliżej natury niż miasta – mówi Zachariasz Nercz i dodaje: – Chcemy, by nasi klienci znaleźli w naszej ofercie idealny dom w idealnej lokalizacji. Piaseczno jest jedną z częściej wybieranych lokalizacji, a Novisa Park stanowi alternatywę dla domów jednorodzinnych, które tu wcześniej zbudowaliśmy.

2. Wilgi Park

Inwestycja wyróżnia się wysokim standardem wykończenia. W ofercie są domy jednorodzinne w szeregowej lub bliźniaczej zabudowie. Domy posiadają metraże od 63 m² (domy 3-pokojowe), przez 80-87 m² (lokale 4-pokojowe), po 107 m² (domy 5-pokojowe), a ich wnętrza można zaaranżować według indywidualnego pomysłu. Do każdego lokalu przynależy garaż i miejsce postojowe lub dwa miejsca postojowe. Dodatkowo mieszkańcy mogą liczyć na przestronne ogródki o powierzchni od 30 do 204 m². Część dzienna każdego domu składa się z komfortowego salonu z kominkiem oraz jadalni z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią. Na pierwszym piętrze zaprojektowano od jednej do czterech sypialni z łazienką, a niektóre domy posiadają wyjątkowe przestronne tarasy. Osiedle znajduje się na granicy Ursynowa i Piaseczna, dokładnie na ul. Wilgi w podwarszawskiej Zgorzale. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmie ok. 40 minut, a tylko 1,5 km dzieli inwestycję od stacji kolejowej Nowa Iwiczna. W bliskiej odległości znajduje się również przystanek komunikacji miejskiej. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców będzie budowana trasa S-7. W sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum, szlaki rowerowe i piesze, a także liczne obiekty sportowe, w tym nowoczesne Centrum Edukacji i Sportu. W okolicy, ok. 10 minut drogi samochodem, znajdują się liczne sklepy oraz punkty usługowe, a także duże centra handlowe, takie jak Auchan, Leroy-Merlin, Decathlon i Fashion House. Termin odbioru: 2-4 kwartał 2021.

Novisa Development – inwestycja Wilgi Park

Kolejny artykuł

IV etap Piasta Park od dewelopera Wawel Service
IV etap Piasta Park od dewelopera Wawel Service
Krakowski deweloper Wawel Service rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu inwestycji Piasta Park, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród osób poszukujących nowego mieszkania. IV etap, podobnie jak pozostałe, będzie znajdował się w dzielnicy Mistrzejowice. Termin odbioru to III kw. 2022 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu

Zobacz takie oferty

Rzut pomieszczeń 46A Wilgi Park
Wilgi Park, m. 46A
580 000 zł6 pokoi107 m² + ogród 63 m2 + taras 19,43 m2
  • Stacja PKP Nowa Iwiczna (6 minut samochodem)
3D DOM DUŻY BALKON PRAWIE GOTOWE SŁONECZNE OGRÓDEK OSOBNA KUCHNIA
Rzut pomieszczeń 34A Domy przy Willowej 2
Domy przy Willowej 2, m. 34A
4 pokoje74 m² + ogród 114 m2
  • Rezerwat Przyrody Stawy Raszyńskie (5 minut rowerem)
3D DOM ANEKS DUŻY BALKON DWUSTRONNE OGRÓDEK
Rzut pomieszczeń 18 Novisa Park
Novisa Park, m. 18
365 970 zł2 pokoje46 m² + taras 11,45 m2
  • Centrum Piaseczna (10 minut samochodem)
3D MIESZKANIE ANEKS DUŻY BALKON DWUSTRONNE SŁONECZNE OSOBNA KUCHNIA
Rzut pomieszczeń 7 Novisa Park
Novisa Park, m. 7
438 580 zł3 pokoje58 m² + balkon 9,51 m2
  • Centrum Piaseczna (10 minut samochodem)
3D MIESZKANIE ANEKS DUŻY BALKON DWUSTRONNE SŁONECZNE OSOBNA KUCHNIA
Rzut pomieszczeń 34B Domy przy Willowej 2
Domy przy Willowej 2, m. 34B
4 pokoje74 m² + ogród 114 m2
  • Rezerwat Przyrody Stawy Raszyńskie (5 minut rowerem)
3D DOM ANEKS DUŻY BALKON DWUSTRONNE OGRÓDEK
Rzut pomieszczeń 37A Domy przy Willowej 2
Domy przy Willowej 2, m. 37A
4 pokoje74 m² + ogród 114 m2
  • Rezerwat Przyrody Stawy Raszyńskie (5 minut rowerem)
3D DOM ANEKS DUŻY BALKON DWUSTRONNE OGRÓDEK
Rzut pomieszczeń 13 Novisa Park
Novisa Park, m. 13
437 120 zł3 pokoje57 m² + balkon 4,95 m2
  • Centrum Piaseczna (10 minut samochodem)
3D MIESZKANIE ANEKS DWUSTRONNE SŁONECZNE OSOBNA KUCHNIA
Rzut pomieszczeń 12 Novisa Park
Novisa Park, m. 12
444 890 zł3 pokoje58 m² + balkon 9,51 m2
  • Biedronka (5 minut samochodem)
3D MIESZKANIE ANEKS DUŻY BALKON DWUSTRONNE SŁONECZNE OSOBNA KUCHNIA
Rzut pomieszczeń 41A Domy przy Willowej 2
Domy przy Willowej 2, m. 41A
4 pokoje80 m² + ogród 85 m2
  • CH Janki, IKEA (5 minut samochodem)
DOM ANEKS DUŻY BALKON DWUSTRONNE SŁONECZNE OGRÓDEK OSOBNA KUCHNIA
Rzut pomieszczeń 15A Wilgi Park
Wilgi Park, m. 15A
484 000 zł4 pokoje81 m² + ogród 28 m2
  • CH N-Park Stara Iwiczna (8 minut samochodem)
3D DOM DUŻY BALKON DWUSTRONNE SŁONECZNE OGRÓDEK OSOBNA KUCHNIA