Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nexity Polska Sp. z o.o., Next Ursus, etap 4 i 5


Prace budowlane w inwestycji Next Ursus dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w IV kw. 2021 r. (etap 4: Impression) i w III kw. 2022 (etap 5: Life&Style).

Nexity Polska Sp. z o.o., Next Ursus, etap 4 i 5

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Next Ursus dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o.:

Adres inwestycji: ul. Posag 7 Panien 16, Ursus, Warszawa

Planowana data oddania do użytkowania:

 • Etap 5: Life&Style – III kw. 2022
 • Etap 4: Impression – IV kw. 2021

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem? Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?

[11.01.2021]

IMPRESSION

Trwa wykonywanie ścian działowych na wszystkich klatkach oraz wykonywanie zamurówek, w trakcie prace instalacyjne w hali garażowej. Rozpoczęto montaż instalacji podsadzkowych na kl. F i G. Zakończono odbiory węzła cieplnego. Trwa montaż pionów instalacyjnych, montaż stolarki okiennej na kl. C, D. Trwa wykonywanie elewacji południowej od strony ul. Posagu 7 Panien, elewacji północnej od strony dziedzińca kl. E, F i G oraz wykonywanie elewacji południowej i północnej wokół klatki A i B. W trakcie wykonywanie tynków na klatkach A, B, F i G oraz montaż marek balustrad i przegród balkonowych.

LIFE

Zabetonowano kolejne fragmenty stropu nad piętrem 1. Trwa zbrojenie, betonowanie słupów oraz ścian 2. piętra, trwa szalowanie oraz zbrojenie stropu nad 2. piętrem.

STYLE

Zabetonowano kolejne fragmenty stropu nad piętrem 1. Trwa zbrojenie, betonowanie słupów oraz ścian 2. piętra, trwa szalowanie oraz zbrojenie stropu nad 2. piętrem.

[16.12.2020]

IMPRESSION

Trwa wykonywanie ścian działowych na wszystkich klatkach. Rozpoczęto wykonywanie zamurówek szachtów instalacyjnych na kl. A, B, F i G. Trwają prace instalacyjne w hali garażowej, montaż pionów instalacyjnych, trwa montaż stolarki okiennej na kl. C, D i E i wykonywanie elewacji południowej od strony ul. Posagu 7 Panien oraz elewacji północnej od strony dziedzińca kl. F i G. Twa wykonywanie elewacji południowej i północnej wokół klatki A i B oraz wykonywanie tynków na klatkach A, B, F i G. Rozpoczęto montaż marek balustrad balkonowych na kl. F, G i A.

LIFE

Wykonano stan zero budynku. Trwa wykonywanie konstrukcji nadziemia: parter i 1. piętro oraz wykonywanie zasypek wokół budynku.

STYLE

Wykonano stan zero budynku. Trwa wykonywanie konstrukcji nadziemia: parter i 1. piętro oraz wykonywanie zasypek wokół budynku.

[30.10.2020]

IMPRESSION

 • zakończono murowanie ścian osłonowych i międzylokalowych kl. B, C, D, E
 • trwa murowanie ścian osłonowych i międzylokalowych osttanich pięter kl. A
 • trwa wykonywanie ścian działowych na kl. A, B, D, F i G
 • trwają prace instalacyjne w hali garażowej
 • trwają roboty przy wykonywaniu izolacji stropu nad halą garażową
 • trwa montaż pionów izolacyjnych
 • zakończono montaż stolarki okiennej na kl. F
 • rozpoczęto montaż stolarki okiennej na kl. A
 • rozpoczęto prace przy wykonywaniu elewacji

LIFE

 • wykonano część płyty fundamentowej
 • trwa zbrojenie kolejnych części płyt fundamentowych
 • trwa wykonywanie słupów oraz ścian żelbetowych hali garażowej

STYLE

 • wykonano część płyty fundamentowej
 • rozpoczęto szalowanie stropu nad halą garażową
 • trwa zbrojenie kolejnych części płyt fundamentowych
 • trwa wykonywanie słupów oraz ścian żelbetowych hali garażowej

[09.10.2020]

UNIQUE Zakończono montaż balustrad wewnętrznych oraz zewnętrznych, roboty drogowe oraz roboty przy układaniu płytek na częściach wspólnych. Zamontowano bramę garażową, zakończono montaż drzwi szachtowych i zgłoszono budynek do odbioru przez służby państwowe. Trwa szpachlowanie i malowanie części wspólnych oraz przygotowywanie lokali mieszkalnych do odbioru.

IMPRESSION Wykonano ściany osłonowe i międzylokalowe 3. piętra kl. C, D, E i 4. piętra kl. A, B. Trwa murowanie ścian osłonowych i międzylokalowych 4. piętra kl. C,D,E oraz wykonywanie ścian działowych na kl. F i G. Zakończono roboty żelbetowe. Trwają prace instalacyjne w hali garażowej, prace przy montażu pierwszych pionów instalacyjnych oraz wykonywanie izolacji termicznej stropu nad halą garażową. Rozpoczyna się montaż stolarki okiennej.

LIFE & STYLE Wykonano część wykopu pod płytę fundamentową oraz beton podkładowy pod częścią płyty fundamentowej. Rozpoczęto zbrojenie płyty fundamentowej.

[28.08.2020] Unique - wykonano elewacje zachodnią kl. E oraz wschodnią kl. A i B od strony ul. Habicha - trwają prace elewacyjne od północno-zachodniej strony inwestycji - trwa wykonywanie ocieplenia zjazdu do hali garażowej - trwa montaż balustrad od strony dziedzińca - trwają roboty drogowe wewnątrz dziedzińca oraz od strony północnej inwestycji - trwają prace przy szpachlowaniu ścian oraz przy wykonywaniu płytek na wszystkich klatkach - trwają prace porządkowe na hali garażowej

Impression - zakończono murowanie ścian osłonowych i międzylokalowych kl. F i G na 7. piętrze - trwają roboty murowe ścian osłonowych i międzylokalowych kl. A na 2. piętrze, kl. B i C na 1. piętrze oraz na hali garażowej - zakończono roboty murowe ścian osłonowych i międzylokalowych kl. A na 1. piętrze - zabetonowano strop nad 6. piętrem kl. A - trwa szalowanie stropu nad 6. piętrem kl. B, C - trwa zbrojenie oraz szalowanie słupów oraz ścian 7. piętra nad kl. D - zabetonowano strop nad 6. piętrem kl. E - trwa zbrojenie oraz szalowanie słupów oraz ścian 7. piętra nad kl. E

[08.08.2020] Unique Trwają prace elewacyjne, wykonywane są posadzki cementowe na balkonach. Trwają pracę związane z montażem fasad aluminiowych oraz montażem drzwi wejściowych do mieszkań. Na klatkach A, B, D i E układane są płytki. W mieszkaniach montowane są grzejniki, osprzęt elektryczny oraz trwają prace szpachlarskie. Rozpoczęto montaż balustrad zewnętrznych i obróbek blacharskich balkonów.

Impression Wykonano strop pietra 5 klatki A. Wykonywane są słupy i ściany piętra 6 na klatce B. Wykonano szalunek stropu piętra 6 klatki C. Wykonywany jest szalunek stropu piętra 6 klatki D. Na klatce E wykonywane są ściany i słupy piętra 6. W trakcie murowanie ścian osłonowych na klatkach A, G i F.

[27.07.2020] Unique (etap 3) Trwają prace elewacyjne, wykonywane są posadzki cementowe na balkonach i w mieszkaniach na klatkach B,C i E. Kontynuowane są związane z montażem fasad aluminiowych, montażem drzwi wejściowych do mieszkań. Na klatkach A i D układane są płytki. Rozpoczęto roboty drogowe na patio. Mieszkania są w trakcie szpachlowania.

Impression (etap 4) Wykonano zbrojenie stropu piętra 4 klatki A, szalunek stropu piętra 5 klatki D. Na klatce E ukończono strop piętra 4. Wykonywane są słupy i ściany piętra 5 na klatce B, szalunek stropu piętra 5 klatki C. W trakcie murowanie ścian osłonowych na klatkach A, G i F.

[18.06.2020] Passion i Emotion (etap 2) Zakończono montaż szyb w balustradach szklanych oraz montaż balustrad wewnętrznych. Trwa fugowanie części wspólnych. W częściach wspólnych - klatkach schodowych i korytarzach w trakcie malowanie powierzchni ścian, montaż lamp na balkonach, malowanie pasów w garażu, montaż paneli na drzwi mieszkaniowe. Na częściach zewnętrznych trwają prace zieleniarskie oraz ostatnie prace drogowe.

Unique (etap 3) Zakończono podtynkową instalację elektryczną oraz zewnętrzne sieci sanitarne. Wykonywane są tynki na klatce A, B, C, D, E, trwają prace elewacyjne, montaż obróbek blacharskich balkonów oraz wyklejanie izolacji na balkonach. Wykonywane są prace instalacyjne na dachu i w garażu oraz instalacja podposadzkowana na klatce A, D i E. Trwa wykonywanie drugiej warstwy izolacji na dachu, posadzek cementowych w mieszkaniach na klatce A oraz montaż marek na balkonach.

Impression (etap 4) Rozpoczęto wykonywanie słupów i ścian piętra 2 klatki A. Zakończono wykonywanie szalunków stropu piętra 2 na klatce B. Zakończono wykonywanie szalunków stropu piętra 2 klatki C. Na klatce D wykonano strop piętra 2. Na klatce E wykonywane są ściany i słupy piętra 2. Wykonywany jest szalunek stropu piętra 6 na klatce G oraz wykonano strop piętra 5 na klatce F.

[28.05.2020]

Passion & Emotion Na budynku Passion i Emotion zakończono prace izolacyjne na dachu, posadzkarskie oraz izolacje podpłytkowe na balkonach na budynku Passion, montaż lamp na korytarzach. Zakończono szpachlowanie ścian gipsowych w mieszkaniach. Do końca zbliża się montaż balustrad tralkowych oraz konstrukcji balustrad szklanych na balkonach. W częściach wspólnych - klatkach schodowych i korytarzach rozpoczęto malowanie powierzchni ścian i sufitów, w trakcie montaż lamp na balkonach, zabudów szachtów instalacyjnych oraz prace gresowe na klatkach B,C,D. W klatce A pozostał montaż cokolików oraz wykonanie fug. Montaż wind zakończono na wszystkich klatkach. W trakcie są prace drogowe i instalacyjne. W garażu zakończono montaż zabudów ażurowych, trwają prace sprzątające.

Unique Na budowie trzeciego etapu inwestycji Next Ursus wykonywane są instalacje elektryczne w mieszkaniach, częściach wspólnych oraz w garażu. Trwają ostatnie prace związane z instalacjami przyłączy zewnętrznych. Wykonywane są tynki na klatce A, B, D, E, trwają prace elewacyjne, montaż obróbek blacharskich balkonów oraz wyklejanie izolacji na balkonach. Wykonywane są prace instalacyjne na dachu i w garażu. Wykonywane są instalację podposadzkowe na klatce A i E. Zakończono pierwszą izolację na dachu.

Impression Zakończono prace związane z wykonaniem stropu nad garażem podziemnym. Rozpoczęto wykonywanie zbrojenia stropu klatki A. Rozpoczęto wykonywanie zbrojenia słupów i ścian piętra 1 na klatce B, C. Na klatce D wykonywane jest deskowanie stropu piętra 1. Wykonywane są słupy i ściany piętra czwartego na klatce G oraz wykonywane jest deskowanie stropu piętra czwartego na klatce F.

[08.05.2020] Passion & Emotion Zakończono prace izolacyjne na dachu, posadzkarskie oraz izolacje podpłytkowe na balkonach na budynku Passion. Zakończono szpachlowanie ścian gipsowych w mieszkaniach. Do końca zbliża się montaż balustrad tralkowych oraz konstrukcji balustrad szklanych na balkonach. W częściach wspólnych - klatkach schodowych i korytarzach rozpoczęto malowanie powierzchni ścian i sufitów, w trakcie jest montaż lamp, zabudów szachtów instalacyjnych oraz prace gresowe. W klatce A zakończono montaż windy, w trakcie montaż na klatce B,C,D. Trwają prace drogowe i instalacyjne.

Unique Trwają prace związane z montażem stolarki okiennej na klatce B, wykonywane są instalacje elektryczne w mieszkaniach i częściach wspólnych, wykonywana jest izolacja na dachu oraz sieci zewnętrzne, trwają prace tynkarskie na klatce A i D, E, wykonywana jest elewacja oraz obróbki blacharskie balkonów. Wykonywane są prace instalacyjne na dachu i w garażu.

Impression Trwają prace związane z wykonanie ze zbrojeniem i betonowaniem stropu nad garażem podziemnym. Wykonywane są słupy i ściany piętra trzeciego na klatce F oraz strop piętra trzeciego na klatce G. Rozpoczęto wykonywanie stropów parteru na klatce B, C, D oraz wykonywanie zbrojenia słupów oraz ścian klatki A.

[30.04.2020] Passion & Emotion Zakończono prace izolacyjne na dachu, posadzkarskie w mieszkaniach oraz na balkonach. Trwają prace w lokalach usługowych. Zakończono szpachlowanie ścian gipsowych w mieszkaniach oraz rozpoczęto wykonanie izolacji podpłytkowej na balkonach. Do końca zbliża się montaż balustrad tralkowych oraz konstrukcji balustrad szklanych na balkonach. W częściach wspólnych - klatkach schodowych i korytarzach rozpoczęto przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania, montaż lamp, zabudów szachtów instalacyjnych oraz prace gresiarskie. Na klatce A został zakończony montaż windy, trwa montaż na klatce B. W trakcie są prace drogowe i instalacyjne.

Unique Trwają prace związane z montażem stolarki okiennej na klatce C, wykonywane są instalacje elektryczne w mieszkaniach i częściach wspólnych, wykonywana jest izolacja na dachu oraz sieci zewnętrzne, trwają prace tynkarskie na klatce A i D, E, wykonywana jest elewacja. Kontynuowane są prace instalacyjne na dachu i w garażu.

Impression Trwają prace związane ze zbrojeniem i betonowaniem stropu nad garażem podziemnym. Wykonywane są słupy i ściany piętra trzeciego na klatce G i F. Rozpoczęto wykonywanie słupów i ścian parteru na klatce B, C, D.

[24.04.2020] Passion & Emotion Zakończono prace izolacyjne na dachu, posadzkarskie w mieszkaniach i na balkonach. Zakończono szpachlowanie ścian gipsowych w mieszkaniach oraz rozpoczęto wykonanie izolacji podpłytkowej na balkonach. Do końca zbliża się montaż balustrad tralkowych oraz konstrukcji balustrad szklanych na balkonach. W częściach wspólnych - klatkach schodowych i korytarzach rozpoczęto przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania, montaż lamp oraz zabudów szachtów instalacyjnych. Na klatce A został zakończony montaż windy. W trakcie są prace drogowe i instalacyjne.

Unique Trwają prace związane z montażem stolarki okiennej na klatce D, wykonywane są instalacje elektryczne w mieszkaniach i częściach wspólnych, wykonywana jest izolacja na dachu oraz sieci zewnętrzne, trwają prace tynkarskie na klatce A i E, wykonywana jest elewacja. Rozpoczęto montaż wentylatorów na dachu.

Impression Trwają prace związane ze zbrojeniem i betonowaniem stropu nad garażem podziemnym. Zostały zakończone słupy i ściany piętra drugiego na klatce G i F, jesteśmy w trakcie wykonania stropu tych klatek. Rozpoczęto wykonywanie słupów i ścian parteru na klatce B.

Kolejny artykuł

Nexity Polska Sp. z o.o., Bemowo Line, etap 1
Prace budowlane w inwestycji Bemowo Line (etap 1) dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w IV kw. 2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu

Zobacz takie oferty

Warszawa, Ursus
Next Ursus, m. Am6.B.61
3 pokoje61 m² + balkon 3,4 m²
 • Przystanek autobusowy (13 minut spacerem)
 • Przedszkole i żłobek (5 minut spacerem)
 • Przedszkole i żłobek (5 minut spacerem)
 • Przystanek autobusowy (13 minut spacerem)
 • Biedronka (6 minut spacerem), CH Factory Ursus (6 minut samochodem)
3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA METRO ANEKS DWUSTRONNE SŁONECZNE OSOBNA KUCHNIA
Warszawa, Ursus
Next Ursus, m. Ac2.B.41
2 pokoje41 m² + balkon 3,4 m²
 • Stacja kolejowa Warszawa Ursus Płn. (11 minut spacerem)
 • Siłownia plenerowa, boisko i place zabaw na terenie osiedla
 • Przedszkole i żłobek (5 minut spacerem)
 • Przystanek autobusowy (13 minut spacerem)
 • Biedronka (6 minut spacerem), CH Factory Ursus (6 minut samochodem)
BEZPIECZNY KREDYT 2% 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA METRO SŁONECZNE OSOBNA KUCHNIA
Warszawa, Ursus
Next Ursus, m. Ac3.C.77
2 pokoje41 m² + balkon 3,4 m²
 • Biedronka (6 minut spacerem), CH Factory Ursus (6 minut samochodem)
 • Siłownia plenerowa, boisko i place zabaw na terenie osiedla
 • Przedszkole i żłobek (5 minut spacerem)
 • Przystanek autobusowy (13 minut spacerem)
 • Biedronka (6 minut spacerem), CH Factory Ursus (6 minut samochodem)
BEZPIECZNY KREDYT 2% 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA METRO ANEKS DWUSTRONNE OSOBNA KUCHNIA
Warszawa, Ursus
Next Ursus, m. Am7.A.27
2 pokoje36 m² + balkon 3,4 m²
 • Stacja kolejowa Warszawa Ursus Płn. (11 minut spacerem)
 • Stacja kolejowa Warszawa Ursus Płn. (11 minut spacerem)
 • Przedszkole i żłobek (5 minut spacerem)
 • Przedszkole i żłobek (5 minut spacerem)
 • Stacja kolejowa Warszawa Ursus Płn. (11 minut spacerem)
BEZPIECZNY KREDYT 2% 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA METRO ANEKS DWUSTRONNE SŁONECZNE
Warszawa, Ursus
Next Ursus, m. Am5.A.19
2 pokoje36 m² + balkon 3,4 m²
 • Biedronka (6 minut spacerem), CH Factory Ursus (6 minut samochodem)
 • Biedronka (6 minut spacerem), CH Factory Ursus (6 minut samochodem)
 • Stacja kolejowa Warszawa Ursus Płn. (11 minut spacerem)
 • Stacja kolejowa Warszawa Ursus Płn. (11 minut spacerem)
 • Siłownia plenerowa, boisko i place zabaw na terenie osiedla
BEZPIECZNY KREDYT 2% 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA METRO ANEKS DWUSTRONNE SŁONECZNE
Warszawa, Ursus
Next Ursus, m. E0.B.52
3 pokoje61 m² + ogród 41,4 m²
 • Siłownia plenerowa, boisko i place zabaw na terenie osiedla
 • Przystanek autobusowy (13 minut spacerem)
 • Przedszkole i żłobek (5 minut spacerem)
 • Siłownia plenerowa, boisko i place zabaw na terenie osiedla
 • Biedronka (6 minut spacerem), CH Factory Ursus (6 minut samochodem)
BEZPIECZNY KREDYT 2% 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA METRO DUŻY BALKON DWUSTRONNE SŁONECZNE OGRÓDEK OSOBNA KUCHNIA
Warszawa, Ursus
Next Ursus, m. Ac2.C.74
2 pokoje41 m² + balkon 3,4 m²
 • Siłownia plenerowa, boisko i place zabaw na terenie osiedla
 • Przystanek autobusowy (13 minut spacerem)
 • Biedronka (6 minut spacerem), CH Factory Ursus (6 minut samochodem)
 • Przystanek autobusowy (13 minut spacerem)
 • Przedszkole i żłobek (5 minut spacerem)
BEZPIECZNY KREDYT 2% 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA METRO ANEKS DWUSTRONNE OSOBNA KUCHNIA
Warszawa, Ursus
Next Ursus, m. Ac5.A.21
2 pokoje36 m² + balkon 3,4 m²
 • Siłownia plenerowa, boisko i place zabaw na terenie osiedla
 • Siłownia plenerowa, boisko i place zabaw na terenie osiedla
 • Siłownia plenerowa, boisko i place zabaw na terenie osiedla
 • Stacja kolejowa Warszawa Ursus Płn. (11 minut spacerem)
 • Przystanek autobusowy (13 minut spacerem)
BEZPIECZNY KREDYT 2% 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA METRO ANEKS DWUSTRONNE SŁONECZNE
Warszawa, Ursus
Next Ursus, m. Am7.B.66
3 pokoje61 m² + balkon 4,9 m²
 • Przystanek autobusowy (13 minut spacerem)
 • Stacja kolejowa Warszawa Ursus Płn. (11 minut spacerem)
 • Siłownia plenerowa, boisko i place zabaw na terenie osiedla
 • Przedszkole i żłobek (5 minut spacerem)
 • Przystanek autobusowy (13 minut spacerem)
BEZPIECZNY KREDYT 2% 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA METRO ANEKS DWUSTRONNE SŁONECZNE OSOBNA KUCHNIA
Warszawa, Ursus
Next Ursus, m. E3.B.70
3 pokoje61 m² + balkon 4,9 m²
 • Przedszkole i żłobek (5 minut spacerem)
 • Przystanek autobusowy (13 minut spacerem)
 • Biedronka (6 minut spacerem), CH Factory Ursus (6 minut samochodem)
 • Przystanek autobusowy (13 minut spacerem)
 • Stacja kolejowa Warszawa Ursus Płn. (11 minut spacerem)
BEZPIECZNY KREDYT 2% 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA METRO DWUSTRONNE SŁONECZNE OSOBNA KUCHNIA