Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów migracja do Otodom Concierge ustawienia konta wyloguj się

Viva Cite

Zobacz galerię (7)
  • 1, 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania od 25 m2 do 116 m2 od dewelopera DEVELIA
  • Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń
  • System automatyki mieszkaniowej Appartme w standardzie
  • Park Górczewska (10 minut rowerem)
  • Planowana stacja metra "Karolin" (16 minut spacerem)
  • Lidl (8 minut samochodem), Biedronka (10 minut samochodem)
  • Park Handlowy "City Park", Kaufland (5 minut samochodem)
  • CH Wola Park, Multikino (12 minut samochodem)
  • Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń
  • System automatyki mieszkaniowej Appartme w standardzie
  • Park Górczewska (10 minut rowerem)
  • Planowana stacja metra "Karolin" (16 minut spacerem)
  • Lidl (8 minut samochodem), Biedronka (10 minut samochodem)
  • Park Handlowy "City Park", Kaufland (5 minut samochodem)
  • CH Wola Park, Multikino (12 minut samochodem)
  • Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń
  • System automatyki mieszkaniowej Appartme w standardzie
  • Park Górczewska (10 minut rowerem)
  • Planowana stacja metra "Karolin" (16 minut spacerem)
  • Lidl (8 minut samochodem), Biedronka (10 minut samochodem)
  • Park Handlowy "City Park", Kaufland (5 minut samochodem)
  • CH Wola Park, Multikino (12 minut samochodem)
  • Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń
  • System automatyki mieszkaniowej Appartme w standardzie
  • Park Górczewska (10 minut rowerem)
  • Planowana stacja metra "Karolin" (16 minut spacerem)
  • Lidl (8 minut samochodem), Biedronka (10 minut samochodem)
  • Park Handlowy "City Park", Kaufland (5 minut samochodem)
  • CH Wola Park, Multikino (12 minut samochodem)
  • Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń
  • System automatyki mieszkaniowej Appartme w standardzie
  • Park Górczewska (10 minut rowerem)
  • Planowana stacja metra "Karolin" (16 minut spacerem)
  • Lidl (8 minut samochodem), Biedronka (10 minut samochodem)
  • Park Handlowy "City Park", Kaufland (5 minut samochodem)
  • CH Wola Park, Multikino (12 minut samochodem)

Nowe mieszkania w inwestycji Viva Cite

Lokalizacja inwestycji Viva Cite

Chrzanów, ul. Podgrodzie
  • 9,3 km do centrum
  • 2,8 km do przystanku tramwajowego
  • 3,3 km do planowanego metra
  • 3,8 km do stacji metra
  • dojazd do centrum: 12 min samochodem

Chrzanów – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?

Poznaj inwestycję Viva Cite

Viva Cité – nowoczesne mieszkania blisko metra na warszawskim Bemowie

Viva Cité to nowoczesna inwestycja na warszawskim Chrzanowie, łącząca spokojne otoczenie z wygodnym dostępem do miejskich udogodnień. Zielone dziedzińce, funkcjonalne mieszkania i bliskość stacji metra sprawiają, że to atrakcyjna propozycja szczególnie dla rodzin oraz osób szukających komfortowego miejsca do życia z dobrym połączeniem z centrum Warszawy.

Atuty inwestycji:

  • Szeroki wybór układów – mieszkania od 1 do 5 pokoi, w tym lokale dwupoziomowe i z antresolą
  • Balkon, taras lub ogródek przy każdym mieszkaniu – dodatkowa przestrzeń do odpoczynku
  • Dwa zielone dziedzińce – w tym ogród deszczowy oraz strefa rekreacyjna z dwoma placami zabaw
  • Stacja metra Chrzanów około 15 minut spacerem – wygodny dostęp do szybkiej komunikacji z centrum
  • Spokojna lokalizacja na Chrzanowie – możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku przy jednoczesnym dostępie do infrastruktury
  • Park Górczewska, Fort Chrzanów i Glinianki Sznajdra w pobliżu – dobre warunki do spacerów, sportu i rodzinnego wypoczynku
  • Szkoła podstawowa około 7 minut spacerem – wygodne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi
  • Sklep osiedlowy około 5 minut spacerem i przystanek autobusowy około 3 minut od inwestycji
  • System smart home Appartme w standardzie – większa wygoda i możliwość zdalnego zarządzania wybranymi funkcjami mieszkania

Termin realizacji:

III kwartał 2027 – etap I

III kwartał 2027 – etap II

Biuro sprzedaży Viva Cité

ul. Człuchowska 49, lok. U3/U4,  01-360

Pon.-czw. 10:00-18:00

Pt. 9:00-17:00

Sob. 10:00-15:00

Link do strony dewelopera (develia.pl)

Najczęstsze pytania użytkowników

Gdzie znajduje się inwestycja Viva Cite?

Viva Cite mieści się na warszawskim Bemowie, przy ul. Podgrodzie i ul. Sochaczewskiej. 

Jakie mieszkania znajdują się w inwestycji Viva Cite?

W ofercie są mieszkania z ogródkami, tarasami, balkonami, a nawet antresolami. 

Co znajduje się w częściach wspólnych inwestycji Viva Cite?

Części wspólne inwestycji obejmują m.in. dwa dzielone dziedzińce i plac zabaw dla dzieci.

Czy mieszkania w inwestycji Viva Cite zostaną wyposażone w system smart home?

Tak, mieszkania zostaną wyposażone w nowoczesny system automatyki Appartme.