Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

5 pytań do LV Development. Opinie i najważniejsze informacje o rynku nieruchomości okiem dewelopera

Marcin Krasoń
Marcin Krasoń

LV Development – budowa nieruchomości na terenie Małopolski to ich pasja od 1996 roku. Firma ma w portfolio inwestycje m.in. w Krakowie, Zalesiu i Kościelisku. Czy warto nawiązać współpracę z LV Development? Opinie i inne istotne informacje poznasz w tym artykule!

5 pytań do LV Development. Opinie i najważniejsze informacje o rynku nieruchomości okiem dewelopera

Jeden z krakowskich deweloperów, który od lat zajmuje się budową mieszkań w Małopolsce. Poznaj lepiej LV Development i ich wartości.

Przejdź do akapitów:

LV Development – opinie i informacje o deweloperze

LV Development deweloper z Małopolski i to rodzinna firma, która buduje mieszkania od 1996 roku. Została założona, by realizować inwestycje mieszkaniowe w Małopolsce i jej kurs biznesowy od początku się nie zmienił. Osoby kupujące mieszkania LV Development cenią w nich nowoczesne budownictwo i ergonomiczne rozkłady mieszkań. W swojej historii deweloper LV Development wybudował ponad 15 tys. m² powierzchni użytkowej mieszkań.

Pięć pytań do… Anety Wątor, prokurent, LV Development

1. Co wyróżnia projekty firmy na tle konkurencyjnych inwestycji?

Kameralność. Staramy się, aby wszystkie mieszkania LV Development były kameralne, tworzymy nieruchomości dla młodych ludzi, chcemy wyróżniać się właśnie kameralnością, nowoczesnością, budową nieruchomości blisko natury, parków zieleni.

2. Jakie rozwiązania ekologiczne wdrażacie w swoich projektach?

Staramy się łączyć ekologię z nowoczesnością i dogodnymi rozwiązaniami dla przyszłych nabywców. Przygotowaliśmy stację ładowania samochodów elektrycznych, plac zabaw dla dzieci, wszystko wyróżniać będzie nowoczesna architektura, estetycznie zaprojektowane klatki schodowe. Pakiet trzyszybowy w oknach, drzwi akustyczne, monitoring osiedla, windy, garaże podziemne, miejsca postojowe przed budynkiem.

3. Jakie cechy Waszych mieszkań w opinii klientów są najważniejsze?

Kameralność, nowoczesność, estetyka. Dostosowanie do potrzeb klienta: na prośbę nowych nabywców zmieniamy układ ścianek działowych lub wykańczamy mieszkania pod klucz. LV Development jest rodzinną firmą deweloperską, która buduje kameralne nieruchomości dla młodych ludzi. Spółka powstała ponad 25 lat temu. Stawia na tradycyjne wartości, indywidualne podejście do klienta, a także nowoczesne budownictwo, z którym wiążą się praktyczność i ergonomia mieszkań.

4. Czy macie w ofercie rozwiązania dla inwestorów?

Tak. Przygotowaliśmy rozwiązania zarówno dla większych, jak i mniejszych inwestorów. Szczegóły zawsze uzgadniamy osobiście, podczas spotkania online lub na żywo w naszym biurze. Cieszy mnie fakt, że inwestorzy ufają nam długoterminowo.

5. Jaka jest największa przeszkoda dla działalności deweloperskiej w Polsce? – opinia dewelopera

Coraz mniejsza ilość atrakcyjnych działek, duża konkurencja, nieopłacalność trzymania finansów w banku.

Kolejny artykuł

Fuzja ‒ poznaj nowe centrum Łodzi
Fuzja dewelopera Echo Investment to wyjątkowa inwestycja, inna niż wszystkie dotychczasowe projekty mieszkaniowe. Określana jest mianem „destination place”, ponieważ stanowi miejsce, przyciągające zarówno wspaniałych ludzi, jak i unikalną atmosferę. Fuzja doskonale współgra z istniejącą tkanką Łodzi, uzupełnia ją i tworzy nowy fragment miasta, małą dzielnicę – przyjazną i otwartą dla wszystkich. Poznaj historię tego niezwykłego miejsca i zobacz, jak Łódź zmieniała się i rozkwitała na przestrzeni lat.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu