Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

5 pytań do Syrena Invest. Opinie i najważniejsze informacje o rynku nieruchomości okiem dewelopera

Marcin Krasoń
Marcin Krasoń

Syrena Invest to firma deweloperska, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Aktualnie firma ma w sprzedaży mieszkania w inwestycji Mińska 63 zlokalizowanej na Kamionku, który jest częścią warszawskiej Pragi-Południe.

5 pytań do Syrena Invest. Opinie i najważniejsze informacje o rynku nieruchomości okiem dewelopera

Czego dowiesz się z tego artykułu?

Deweloper Syrena Invest powstał w 2007 roku z inicjatywy hiszpańskiego właściciela, który posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Firma działa zarówno w sektorze mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Zapraszamy do lektury artykułu, w którym znajdziesz informacje na temat tego dewelopera.

Syrena Invest – informacje o Deweloperze

„Naszą strategią jest inwestycja w atrakcyjne lokalizacje z rozbudowaną infrastrukturą. Dzięki temu nasi klienci mają szansę zamieszkać w miejscu, które jest dobrym punktem komunikacyjnym i rekreacyjnym na mapie stolicy.” – deklaruje na swojej stronie Syrena Invest. Mieszkania budowane przez tę firmę mają mieć wysoką jakość, a to dzięki naciskowi na dobór materiałów i wykwalifikowaną kadrę realizującą projekt.

Jak dotąd w Warszawie Syrena Invest wybudowała dwie inwestycje mieszkaniowe. Najpierw powstały Apartamenty Syrena w Miasteczku Wilanów, a potem Apartamenty Syrena na Woli przy ul. Jaktorowskiej.

Deweloper Syrena Invest

Aktualnie w ofercie dewelopera Syrena Invest jest inwestycja Mińska 63 powstająca w okolicy ulic Gocławskiej i Żupniczej na Kamionku. To okolica poprzemysłowa, która w ostatnich latach bardzo dynamicznie się rozwija. Osiedle będzie dobrze skomunikowane z centrum miasta i innymi dzielnicami, a atrakcyjności bez wątpienia doda mu bliskość takich obiektów jak Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik czy bardzo popularny Park Skaryszewski. Mińska 63 zostanie oddana do użytkowania w trzecim kwartale 2021 r., dostępne mieszkania można znaleźć tutaj.

5 pytań do Marianelly Hernandez-Reyna – dyrektora generalnego Syrena Invest i Adolfo Alustiza, CEO i członka zarządu Syrena Invest.

1. Co wyróżnia projekty Syrena Invest na tle konkurencyjnych inwestycji?

Celem Spółki Syrena Invest jest tworzenie projektów, które zapewnią przyszłym mieszkańcom komfortowe miejsce do życia i pracy. Poszukując nowych gruntów pod inwestycję, szczególny nacisk kładziemy na dogodną infrastrukturę, atrakcyjną lokalizację i bliskość centrum. Dzięki temu nasi klienci mają szansę zamieszkać w miejscu, które jest dobrym punktem komunikacyjnym i rekreacyjnym na mapie stolicy. Zwracamy uwagę na komfortowe do życia przestrzenie mieszkalne oraz duże przestrzenie dodatkowe – ogrody, tarasy i balkony.

Doskonałym tego przykładem jest najnowsza inwestycja Mińska 63, powstająca na praskim Kamionku. Jest to okolica dysponująca infrastrukturą niezbędną do komfortowego życia. Liczne przedszkola, szkoły podstawowe, uczelnia, obiekty użyteczności publicznej, w tym PGE Narodowy oraz Teatr Powszechny czy Sinfonia Varsovia sprawiają, że jest to atrakcyjne i dobre do życia miejsce.

5 pytań do dewelopera Syrena Invest

2. Jakie rozwiązania ekologiczne wdrażacie w swoich projektach deweloperskich?

Jako deweloper zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klientów i dostosować nasze projekty do ich potrzeb. Spółka wraz z realizacją kolejnych inwestycji zwraca szczególną uwagę i czuje się odpowiedzialna za ekologię i ochronę środowiska. Projekt zlokalizowany na warszawskiej Woli jest bardzo dobrym przykładem tego, jak w zgodzie i harmonii z naturą można realizować ciekawe projekty. Centralnym punktem inwestycji jest pomnik przyrody – 200-letni dąb węgierski.

Projekt inwestycji na Woli, należący do niestandardowych realizacji zważywszy na istniejący na terenie pomnik, zakończył się sukcesem: budynek został zaprojektowany w sposób pozwalający na poszanowanie przyrody – swoją konstrukcją otoczył piękne, wiekowe drzewo.

Rozwiązania ekologiczne w inwestycjach dewelopera Syrena Invest

Projektując kolejne inwestycje, szczególną uwagę zwracamy na obszary zielone, często robimy dodatkowe nasadzenia drzew i zapewniamy miejsca dla rowerów, by mieszkańcom naszych inwestycji żyło się lepiej.

3. Jakie cechy mieszkań Syrena Invest są w opinii klientów najważniejsze?

Klienci cenią sobie przede wszystkim przemyślane układy mieszkań, podkreślają, że inwestycję Mińska 63 wyróżniają duże powierzchnie balkonów, które w mieszkaniach osiągają łączną powierzchnię nawet 20 mkw., a także tarasów o powierzchni ok. 40 mkw. oraz ogrodów o powierzchni do 138 mkw. Dla Klientów ważny jest również piękny widok na panoramę Warszawy, który można dostrzec z najwyższych pięter w inwestycji Mińska 63.

Mieszkania od Syrena Invest

4. Czy Syrena Invest ma w ofercie rozwiązania dla inwestorów?

W naszej ofercie dostępne są zarówno mieszkania, które zapewnią komfortowe warunki do życia dla rodzin z dziećmi, jak i mieszkania inwestycyjne na wynajem: mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 37 mkw. oraz większe mieszkania 3- i 4-pokojowe dające możliwość wydzielenia jeszcze jednej, dodatkowej, niezależnej sypialni.

5. Jaka jest największa przeszkoda dla działalności deweloperskiej w Polsce? Syrena Invest – opinia

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego

Rynek deweloperski bardzo dynamicznie się rozwija. Odnotowuje się stale rosnący popyt zarówno w środowisku inwestorów, jak i osób poszukujących nieruchomości na własne cele mieszkaniowe. Największą trudnością dla deweloperów może być coraz mniejsza dostępność gruntów w atrakcyjnych lokalizacjach, a także skomplikowane i wydłużające się procedury urzędowe spowalniające proces kreowania nowych inwestycji deweloperskich.

Kolejny artykuł

Lokalizacja definicją luksusowej inwestycji – Młyn Maria, RealCo
Prestiż miejsca, w którym znajduje się inwestycja, jej unikalny charakter oraz wysoki standard wykończenia, to kryteria, po których klienci poszukują niepowtarzalnych i luksusowych projektów.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu