Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Bonifraterska 10a – prestiżowa inwestycja w Śródmieściu


Bonifraterska 10a to warszawska inwestycja dewelopera VINCI Immobilier Polska. Jest to prestiżowy i kameralny projekt w wyjątkowej lokalizacji. Termin odbioru to II kwartał 2022 roku.

Bonifraterska 10a – prestiżowa inwestycja w Śródmieściu

Bonifraterska 10a – VINCI Immobilier Polska

Na inwestycję składa się 4-5 piętrowy budynek, w którym znajdzie się 39 apartamentów o pow. od 29 do 115 mkw. Największe lokale zostaną zaprojektowane jako dwupoziomowe penthouse'y z tarasami. Na parterze znajdzie się hol z recepcją oraz lokale usługowe, a na kondygnacji podziemnej garaż i komórki lokatorskie. Inwestycja będzie chroniona i całodobowo monitowana.

Bonifraterska 10a znajduje się w prestiżowej lokalizacji – w Śródmieściu na Nowym Mieście. 10 minut pieszo zajmuje dotarcie na Rynek Starego Miasta, a 12 minut do stacji metra Dworzec Gdański oraz stacji kolejowej Warszawa Gdańska. Zaledwie w odległości 2 minut pieszo od inwestycji jest przystanek tramwajowy.

W okolicy można znaleźć kilka terenów zielonych, takich jak: Ogród Krasińskich, Park Romualda Traugutta czy Ogród Saski.

Kolejny artykuł

RONSON Development w historycznym momencie. „Odpowiadamy na rosnący popyt”
Po raz pierwszy w historii Spółki, RONSON Development poprowadzi budowę równolegle aż trzech etapów w każdym z dwóch projektów – Ursus Centralny i Miasto Moje. W ten sposób Spółka chce sprostać rosnącemu popytowi na obie inwestycje.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu