Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Bouygues Immobilier Polska, Osiedle ORSO


Prace budowlane na Osiedlu ORSO dewelopera Bouygues Immobilier Polska w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w I kwartale 2021 r.

Bouygues Immobilier Polska, Osiedle ORSO

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie Osiedla ORSO dewelopera Bouygues Immobilier Polska:Adres inwestycji:ul. Piastowska, Ursus, Warszawa

Planowana data oddania do użytkowania:I kw. 2021 r.Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Wszystkie prace przebiegają według harmonogramu.Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?[09.06.2020]

Aktualnie na budowie trwają prace związane z wykonaniem murów, tynków, elewacji oraz instalacji we wszystkich branżach i zakresach. W części budynków wykonano szlichty oraz rozpoczęto malowanie lokali. W toku są również roboty drogowe na parkingu, drogach dojazdowych oraz inne prace związane z docelowym zagospodarowaniem terenu.

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 09.06.2020 r.):

Kolejny artykuł

Bouygues Immobilier Polska, Stalowa 39
Prace budowlane w inwestycji Stalowa 39 dewelopera Bouygues Immobilier Polska w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w czerwcu 2020 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu