Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Bouygues Immobilier Polska, Stalowa 39


Prace budowlane w inwestycji Stalowa 39 dewelopera Bouygues Immobilier Polska w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w czerwcu 2020 r.

Bouygues Immobilier Polska, Stalowa 39

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Stalowa 39 dewelopera Bouygues Immobilier Polska:Adres inwestycji:ul. Stalowa 39, Praga-Północ, Warszawa

Planowana data oddania do użytkowania:czerwiec 2020 r.Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Wszystkie prace przebiegają według harmonogramu, od połowy czerwca odbiory mieszkańJakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?[10.06.2020]

Aktualnie na budowie trwają ostatnie prace wykończeniowe zarówno w lokalach jak i częściach wspólnych. Wykonywane są nasadzenia drzew i krzewów, zakończono montaż ławek oraz innych elementów architektury zewnętrznej.

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 10.06.2020 r.):

Kolejny artykuł

Bouygues Immobilier Polska, Wileńska Express
Prace budowlane w inwestycji Wileńska Express dewelopera Bouygues Immobilier Polska w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w I kwartale 2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu