Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Bouygues Immobilier Polska, Vitalité


Prace budowlane w inwestycji Vitalité dewelopera Bouygues Immobilier Polska w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w II/III kwartale 2021 r.

Bouygues Immobilier Polska, Vitalité

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Vitalité dewelopera Bouygues Immobilier Polska:Adres inwestycji:ul. Syta 173, Wilanów – Zawady , Warszawa

Planowana data oddania do użytkowania:II/III kw. 2021 r.Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Wszystkie prace przebiegają według harmonogramu.Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?[01.06.2020]

Aktualnie inwestycja realizowana z niewielkim wyprzedzeniem względem harmonogramu kontraktowego z Generalnym Wykonawcą. Najbliższy KM „stan surowy otwarty” przewidziany na 15.06, osiągnięty zostanie w terminie.

Na dzień dzisiejszy prowadzone są roboty wewnętrzne instalacyjne, murowane są ściany działowe, montowane okna oraz warstwy dachu. W przeciągu dwóch najbliższych tygodni wykonana zostanie rampa zjazdowa do garażu.

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 15.06.2020 r.):

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 01.06.2020 r.):

Kolejny artykuł

Bouygues Immobilier Polska, Forêt
Prace budowlane w inwestycji Forêt dewelopera Bouygues Immobilier Polska w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w IV kwartale 2020 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu