Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Bytkowska 2.0 – kontynuacja nowoczesnej inwestycji od Wawel Service


Firma deweloperska Wawel Service uruchomiła sprzedaż nowej inwestycji w Katowicach – Bytkowska 2.0. Kameralny kompleks mieszkaniowy powstaje przy ul. Bytkowskiej w dzielnicy Wełnowiec, a jego lokalizacja w sąsiedztwie Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego sprawia, że jest doskonałym miejscem do zamieszkania dla osób ceniących miejski styl życia w otoczeniu natury. Ceny mieszkań zaczynają się od 6 500 zł/m2. Planowany termin realizacji inwestycji to II połowa 2022 r.

Bytkowska 2.0 – kontynuacja nowoczesnej inwestycji  od Wawel Service

W ramach inwestycji Bytkowska 2.0 powstaną dwa budynki: 6-piętrowy budynek A oraz 5- piętrowy budynek B. W ofercie znajduje się 158 mieszkań od kawalerek po przestronne 4- pokojowe lokale o powierzchniach 25-85m2. Do każdego z nich przynależeć będzie balkon lub zielony ogródek, a w ramach inwestycji przewidziano 81 komórek lokatorskich oraz 152 miejsca postojowe. Na terenie osiedla powstaną liczne punkty usługowe, aby zapewnić mieszkańcom zaspokojenie najważniejszych potrzeb na wyciągnięcie ręki.

Lokalizacja w spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego, obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne tereny rekreacyjne sprzyjają zwolnieniu tempa, rodzinnemu odpoczynkowi i nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości. Z myślą o najmłodszych na terenie inwestycji powstanie kolorowy plac zabaw. Aby zapewnić najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa, osiedle będzie monitorowane, a każde mieszkanie zostanie wyposażone w wideodomofon.

W 2016 roku zadebiutowaliśmy na śląskim rynku wprowadzając do sprzedaży 4-etapową inwestycję Bytkowska Park. Osiedle cieszyło się większym zainteresowaniem niż oczekiwaliśmy. W związku z sukcesem sprzedażowym szukaliśmy działek w pobliskiej okolicy, co zaowocowało kontynuacją projektu w postaci inwestycji Bytkowska 2.0. - Adrian Potoczek, dyrektor sprzedaży i marketingu Wawel Service.

W katowickiej ofercie dewelopera znajduje się także propozycja apartamentowca Dom Przy Filharmonii zlokalizowanego w prestiżowym sąsiedztwie Filharmonii Śląskiej.

Kolejny artykuł

Fuzja dewelopera Echo Investment wchodzi na kolejny etap
Wystartowała sprzedaż mieszkań w trzecim apartamentowcu w wielofunkcyjnym projekcie Fuzja w Łodzi. Budowa dwóch pierwszych budynków mieszkalnych jest blisko zakończenia, trwają także prace renowacyjne fasady zabytkowej elektrowni Karola Scheiblera. Za projekt inwestycji, która połączy funkcje biurową, mieszkaniową oraz handlowo-usługową, odpowiedzialne jest uznane biuro architektoniczne Medusa Group.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu