Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Central House – ekomieszkania w sercu mokotowskiej dzielnicy biznesu


Deweloper OKAM Capital podpisał umowę z firmą FineTech Construction i rozpoczyna budowę nowej inwestycji Central House przy ul. Domaniewskiej na Mokotowie.

Central House – ekomieszkania w sercu mokotowskiej dzielnicy biznesu

Osiedle Central House będzie składało się z 9-kondygnacyjnego budynku, w którym łącznie znajdzie się 474 mieszkań – zarówno z pierwszego, jak i z drugiego etapu. Ukończenie projektu planowane jest w IV kwartale 2022 roku. I chociaż projekt dopiero wystartował, już ponad 100 mieszkań zostało sprzedanych.

Inwestycja będzie wyróżniała się ekologicznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdą się tutaj stacje ładowania samochodów, wypożyczalnie pojazdów elektrycznych oraz prywatny paczkomat. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w oczyszczacze powietrza i 2-metrowe okna. Deweloper przewidział również atrakcyjne przestrzenie wspólne, takie jak: strefa sportowa, sauna, wewnętrzne zielone patio z przeznaczeniem dla dzieci oraz dorosłych i ogólnodostępny taras na dachu o powierzchni około 220 mkw.

Kolejny artykuł

Miasto Moje III gotowe. RONSON Development zakończył budowę kolejnego etapu inwestycji
Zakończyła się budowa trzeciego etapu inwestycji Miasto Moje – jednego z największych projektów w portfolio RONSONA. Oznacza to, że wraz z końcem listopada mieszkańcy będą mogli dokonywać odbiorów i wprowadzać się do swoich mieszkań.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu