Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Cordia: luksusowe apartamenty na Costa del Sol w polskim biurze sprzedaży


Jade Tower, nowy projekt mieszkaniowy Cordii, powstaje w turystycznej miejscowości Fuengirola na słonecznym Costa del Sol. Luksusowe apartamenty 100 metrów od morza są dostępne w ofercie także dla polskich klientów.

Cordia: luksusowe apartamenty na Costa del Sol w polskim biurze sprzedaży

Cordia, doświadczony deweloper z europejskim portfolio, który w Polsce działa od 2015 roku, rusza ze swoim pierwszym luksusowym projektem mieszkaniowym w Hiszpanii. To oznacza, że polscy klienci już teraz mogą kupić nieruchomość z widokiem na Morze Śródziemne. Oferta luksusowych apartamentów dostępna jest w warszawskim, centralnym salonie sprzedaży Cordia Polska zlokalizowanym w Hali Koszyki. Deweloper zapewnia wsparcie na wszystkich etapach realizacji zakupu. Umowy rezerwacyjnej dokonać można zdalnie – za pomocą podpisu elektronicznego.

Okazja dla polskich inwestorów

Ze względu na aż 320 słonecznych dni w roku oraz temperaturę wynoszącą średnio 23⁰C, Costa del Sol to od wielu dekad jedna z ulubionych turystycznych destynacji Europy. Luksusowy projekt mieszkaniowy Cordii w Fuengiroli powstaje na jednej z ostatnich wolnych działek na wybrzeżu, w odległości zaledwie 100 metrów od brzegu morza. Cały kompleks będzie się składał ze 116 luksusowych apartamentów z jedną, dwiema lub trzema sypialniami. Wśród nich znajdą się także penthouse’y z ogromnym tarasem lub własnym ogrodem. Każdy będzie miał też dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy osobistych i miejsce garażowe.

Wraz ze sprzedażą Jade Tower, uruchamiamy niezwykłą ofertę dla polskich inwestorów. Ten projekt to dla nas wielki sukces, a dla polskich klientów okazja do zakupu apartamentu, który będzie długoterminową inwestycją gwarantującą wygodne, stabilne zwroty przekraczające rynkową średnią. – mówi Tibor Földi, prezes zarządu Cordia International.

Luksus na wyciągnięcie ręki… z telefonem

Jade Tower to wybór nowoczesnych i inteligentnie zaprojektowanych apartamentów, które doskonale wpisują się w otoczenie i wykorzystują najlepszej jakości materiały i urządzenia. Zgodnie z ideą luksusowego życia, Jade Tower daje rezydentom dostęp do wysokiej klasy usług i udogodnień: takich jak ekskluzywne centrum odnowy biologicznej, w skład którego wchodzi spa, siłownia, a także wewnętrzne i zewnętrzne baseny. To też pierwszy projekt w mieście, który udostępnia mieszkańcom przestrzeń coworkingową. Można tu prowadzić biznes, przyjmować gości i rodzinę w specjalnej przestrzeni Gastro Bar, a nawet cieszyć się komfortem własnego seansu filmowego w tzw. Cinema Room: wyciszonej sali kinowej wyposażonej w duży ekran, system dźwięku przestrzennego i ogromne fotele.

Dostęp do wszystkich tych przestrzeni daje specjalna aplikacja dla rezydentów, która uwzględnia też usługi concierge i umożliwia zarządzanie apartamentem z poziomu telefonu: w tym m.in. obsługę świateł, klimatyzacji, rolet, systemu videodomofonu i otwierania drzwi.

Zgodnie z najnowszą wiedzą i potrzebami planety

Sam kompleks został zaprojektowany w sposób zrównoważony. To bardzo efektywny energetycznie budynek, który spełnia wymogi BREEAM – wiodącego systemu certyfikacji budynków na świecie. Projekt jest też wzorowym przykładem wykorzystania koncepcji BIM (Building Information Modeling), która pozwoli na zoptymalizowanie przyszłych kosztów konserwacji i eksploatacji Jade Tower.

Na Costa del Sol można łatwo dostać się z Polski. Bezpośredni lot z Warszawy do Malagi trwa ok. 4 godzin, a połączeń jest dużo. Fuengirola znajduje się 20 minut jazdy samochodem od lotniska. Dostępne są również szybkie połączenia kolejowe, które docierają do centrum miasta. Stąd do Jade Tower można dojść spacerem w zaledwie 8 minut.

Kolejny artykuł

Cordia wchodzi na rynek w Poznaniu z wyjątkowym projektem. Premiera osiedla Modena
Rusza pierwszy projekt Cordii w Poznaniu. Nowe osiedle powstanie na terenie kultowych zakładów odzieżowych „Modena”, które do dziś są symbolem Jeżyc – jednej z najbardziej popularnych dzielnic stolicy Wielkopolski. Pierwszy etap projektu to 263 mieszkania.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu