Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Cordia w programie Karta Dużej Rodziny


Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą teraz liczyć na specjalne benefity, w tym zniżki na zakup mieszkania w wybranych projektach realizowanych przez Cordia Polska w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Cordia w programie Karta Dużej Rodziny

Cordia Polska dołączyła do programu Karta Dużej Rodziny – już od 1 lipca 2021 r. członkowie rodzin wielodzietnych otrzymają szczególne uprawnienia przy zakupie mieszkania. Programem objęte są projekty: Horyzont Praga i Fantazja w Warszawie, Jerozolimska i Safrano w Krakowie oraz Villa Jaśkowa Dolina w Gdańsku. W zależności od projektu, osoby legitymujące się KDR mogą skorzystać albo z 5% rabatu na nowe mieszkanie, albo z możliwości zawarcia umowy deweloperskiej za symboliczną złotówkę. Dodatkowo w przypadku osiedla Fantazja na posiadaczy KDR czeka 20% rabatu na rodzinne miejsce parkingowe.

Znaczącą grupę klientów Cordii w Polsce stanowią rodziny z dziećmi. Staramy się odpowiadać na ich potrzeby na wielu poziomach: od dogodnej lokalizacji zapewniającej łatwy dostęp do szkół i przedszkoli, po tereny zielone i małą architekturę stworzoną z myślą o najmłodszych. Dla przykładu: na terenie naszego gdańskiego osiedla Villa Jaśkowa Dolina na rozległym zielonym terenie zaplanowaliśmy między innymi aż dwa place zabaw oraz tyrolkę. Przystępując do programu Karta Dużej Rodziny chcemy zaprezentować nasze projekty jako atrakcyjne dla rodziny także na poziomie oferty cenowej – mówi Michał Melaniuk, Dyrektor Zarządzający Inwestycjami Mieszkaniowymi w Cordia Polska.

Deweloper przystąpił do programu, podpisując umowę ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, który był inicjatorem wprowadzenia Karty Dużej Rodziny w Polsce w 2014 r. Dziś z systemu zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ korzysta już ponad milion rodzin. Liczba aktywnych kart tradycyjnych to blisko 3,3 mln, a elektronicznych – ponad 1 mln.

Karta Dużej Rodziny funkcjonuje zarówno w instytucjach publicznych, jak i w prywatnych firmach. Jej posiadacze mogą liczyć na zniżki na produkty i usługi z branży spożywczej, paliwowej, bankowej, rekreacyjnej i innych. W sumie program wspiera dziś blisko 8,3 tys. partnerów w prawie 29 tys. lokalizacji. W tej grupie wciąż jednak brakuje deweloperów. Cordia jest jednym z pierwszych, którzy dołączyli do programu.

Prognozy demograficzne sprawiają, że odpowiadanie na zmieniające się potrzeby mieszkaniowe rodzin, w tym dużych rodzin, to działania, które warto postrzegać w kategorii inwestycji społecznych. Wyzwania mieszkaniowe dużych rodzin są często fundamentalną przeszkodą dla ich normalnego funkcjonowania, a jednocześnie są jednym z najsilniejszych hamulców myślenia o rozwoju rodziny. M.in. dlatego zapewnienie rodzinom dostępu do własnego mieszkania stało się naszym priorytetem w ostatnich latach działalności. Mamy nadzieję na rozwijającą współpracę w tym obszarze – mówi Judyta Kruk, Rzecznik Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”.

Kolejny artykuł

Kolejne kamienie milowe w projekcie Viva Jagodno
Po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie dla I etapu, trwają odbiory we wrocławskiej inwestycji RONSON Development – Viva Jagodno. „W sprzedaży mamy już II etap osiedla”.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu