Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Dantex, Wola Nowa


Prace budowlane w inwestycji Wola Nowa dewelopera Dantex w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w II kwartale 2021 r.

Dantex, Wola Nowa

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Wola Nowa dewelopera Dantex:

Adres inwestycji:ul. Wolska 171-175, Wola, Warszawa

Planowana data oddania do użytkowania:II kwartał 2021 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?[13.05.2020]- montaż konstrukcji żelbetowej na ostatnich kondygnacjach budynku C- dalszy montaż stolarki okiennej- murowanie ścian działowych lokalowych i międzylokalowych- prowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej w garażu i pionów do lokali- montaż instalacji hydrantowej w garażu- prace izolacyjne stropów garaży poziom – 1- rozpoczęcie prowadzenia instalacji elektrycznych w lokalach

[17.04.2020]Kontynuacja montażu stolarki okiennej, kontynuacja prac murarskich zewnętrznych i wewnętrznych (ściany lokalowe i międzylokalowe), kontynuacja montażu konstrukcji żelbetowej na wyższych kondygnacjach, rozpoczęcie montażu instalacji sanitarnej na poziomach garaży.

Kolejny artykuł

Robyg Grupa Deweloperska, Moment, etap A
Prace budowlane w inwestycji Moment (etap A) dewelopera Robyg Grupa Deweloperska w Gdańsku przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w III kw. 2020 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu