Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Dekpol Deweloper, Osiedle Zielone


Prace budowlane w inwestycji Osiedle Zielone dewelopera Dekpol Deweloper w Gdańsku przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w II kw. 2020 r.

Dekpol Deweloper, Osiedle Zielone

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Osiedle Zielone dewelopera Dekpol Deweloper:

Adres inwestycji:ul. Potęgowska, Jasień, Gdańsk

Planowana data oddania do użytkowania:II kw. 2020 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?Realizacja inwestycji weszła w finalny etap. W zeszłym tygodniu zakończone zostały prace elewacyjne. Dekarze aktualnie finalizują obróbki blacharskie oraz izolację przeciwwodną z papy termozgrzewalnej na stropodachu. W budynku wykonywane są również wykończeniowe prace szpachlarskie, malarskie, kafelkarskie. Rozpoczęty został montaż parapetów oraz grzejników. Obecnie prowadzone są już także prace związane z zagospodarowaniem terenu. W najbliższym czasie planowane jest zgłoszenie inwestycji do odpowiednich służb celem uzyskania wymaganych zgód na użytkowanie. Tym samym zakładany wcześniej harmonogram robót jest w pełni realizowany.

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 15.05.2020 r.):

Kolejny artykuł

Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. k., Nowa Murowana
Prace budowlane w inwestycji Nowa Murowana dewelopera Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. k. w Murowanej Goślinie pod Poznaniem przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania z IV i V etapu inwestycji mają zostać oddane do użytkowania w II kwartale 2020.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu