Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Deweloperzy Dzieciom – edycja XI


Już dziś, 15 grudnia, odbędzie się kolejna, XI edycja akcji Deweloperzy Dzieciom. Podobnie jak w minionych latach deweloperzy z Wielkopolski łączą się w imię szczytnego celu – niesienia pomocy dzieciom z rodzinnych Domów Dziecka i placówek wychowawczych. Jest to jedyna taka inicjatywa w Polsce.

Deweloperzy Dzieciom – edycja XI

Event Deweloperzy Dzieciom na stałe wpisał się w świadomość deweloperów i dzieci, którym ta akcja pomaga. XI edycja odbędzie się na terenie HistoryLand w Poznaniu. HistoryLand to wystawa, na której znalazło się 10 niesamowitych makiet – jej zwiedzanie to nie tylko podróż przez historię Polski, ale też wejście do wizjonerskiego świata kreatorów-pasjonatów.

Zmieniająca się rzeczywistość, czyli zniesienie większości obostrzeń pozwalają nam w tym roku powrócić do eventowej formy akcji. To dla nas, organizatorów akcji, ale przede wszystkim dla jej beneficjentów wielka radość – ponownie się spotkać, by wspólnie poczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. – tłumaczy Hubert Maćkowiak z firmy Mission Public Relations.

W tym roku organizatorzy zaprosili podopiecznych z 9 placówek.

Tradycyjnie, jak co roku, wspieramy akcję charytatywną Deweloperzy Dzieciom. Nie wyobrażamy sobie Świąt bez udziału w tej szczytnej inicjatywie. Pozwala ona dać odrobinę radości tym dzieciakom, które wychowują się w Domach Dziecka i w okresie świątecznym jeszcze bardziej niż na co dzień brakuje im rodzinnego ciepła. Akcje charytatywne są dla nas impulsem do wspólnego działania, jednoczą pracowników, pozwalają nam wywiązywać się z misji społecznej odpowiedzialności biznesu. – mówi Joanna Brzykcy-Orzechowska, koordynator Działu Marketingu firmy Monday Development.

Czas spędzony na zwiedzaniu wystaw uwieńczy wręczenie wszystkim dzieciom prezentów. Odbędą się również konkursy i atrakcje, które zostaną przeprowadzone przez Macieja Kośmickiego z „Maciek i Klocki”, uczestnika I edycji Lego Masters. Nie zabraknie także wspólnego śpiewania kolęd.

Co roku uczestniczymy w szlachetnej inicjatywie Deweloperzy Dzieciom. Święta to najbardziej wyczekiwany moment, szczególnie przez najmłodszych. Niestety nie dla wszystkich dzieci może być to czas pełen magii świątecznego klimatu. To już XI edycja akcji, dzięki której podopieczni Domów Dziecka będą mogli poczuć wyjątkowość Świąt. Bardzo nas cieszy sukces wspólnych działań, w których branża deweloperska potrafi się zjednoczyć. Wielokrotnie podkreślamy nasze przesłanie: „biznes to nie wszystko”. – wskazuje Agata Krzesińska, menedżer ds. Marki spółki Konimpex-Invest.

Tegoroczną edycję wsparli: Agrobex, Area Development, art.Locum, Ataner, Chronos, Constructa Plus, Cordia, Dombud Development, EBF Development, Greenbud Development, Grupa Inwest, Inwestycje Wielkopolski, Jakon, KDM Deweloper, KM Building, Konimpex Invest, Kos-Dom, Monday Development, Nickel Development, NovaForm, Proxin, Quadro Development, Robyg, Ronson Development, Skaland, Spravia, Vinci Immobilier, Virke.

Już wkrótce opublikujemy relację z tego wydarzenia!

Akcja Deweloperzy Dzieciom jest organizowana co roku przez Mission Public Relations.

Kolejny artykuł

RONSON podsumowuje swoje działania CSR w 2022 roku
RONSON Development przygotował zestawienie aktywności w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (eng. CSR), jakie zostały zrealizowane przez Spółkę w 2022 roku. Przedstawiciele dewelopera przekonują, że tylko zrównoważony i odpowiedzialny biznes jest fundamentem prowadzenia biznesu w dzisiejszym świecie.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu