Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Dlaczego opłaca się odwiedzać biura sprzedaży inwestycji?

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Znalazłeś interesującą inwestycję i wahasz się, czy skontaktować się z pracownikiem dewelopera? Myślisz, że to jeszcze nie czas na taki krok, ponieważ na razie tylko się rozglądasz i nie posiadasz jeszcze konkretnej wizji swojego mieszkania? Jeżeli masz takie wątpliwości, to ten artykuł na pewno je rozwieje.

Dlaczego opłaca się odwiedzać biura sprzedaży inwestycji?

Bezpłatnie i niezobowiązująco

Po pierwsze, wiedza profesjonalistów. Inwestycję najlepiej znają pracownicy biur sprzedaży, którzy się nią opiekują. Wystarczy, że skontaktujesz się z nimi telefonicznie bądź e-mailowo (taki formularz kontaktowy dostępny jest na obido.pl na prezentacji konkretnej inwestycji). Za pomocą takiego prostego rozwiązania uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania, dotyczące m.in. planu zagospodarowania przestrzeni, wysokości czynszu, dostępności miejsc parkingowych czy możliwości wprowadzenia zmian architektonicznych (np. wyburzenia ścian bądź połączenia sąsiadujących mieszkań ze sobą).

Taki kontakt z pracownikiem dewelopera jest zawsze bezpłatny i niezobowiązujący. Warto z tej opcji skorzystać nawet wtedy, gdy jedynie orientujesz się na rynku. Podczas każdej styczności z biurem sprzedaży zdobywasz pewność i cenne doświadczenie, które przydadzą Ci się w momencie zakupu mieszkania.

Oferta specjalnie dopasowana do Twoich potrzeb

Posiadane umiejętności będziesz mógł wykorzystać w szczególności w trakcie negocjacji cenowych, kiedy to będziesz dążył do uzyskania jak najniższej ceny za wybrane przez Ciebie mieszkanie. Wypracowanie kompromisu cenowego jest jednym z elementów indywidualnej oferty, którą możesz otrzymać, kontaktując się bezpośrednio z biurem sprzedaży. W zakres takiej indywidualnej oferty wchodzi nie tylko możliwość uzyskania niższej ceny mieszkania, ale także skorzystanie z rabatów na miejsce postojowe, komórkę lokatorską czy wykończenie mieszkania. Dodatkowo, do rozmów z pracownikiem dewelopera możesz wykorzystać informacje dostępne na Twoim koncie w obido.pl w zakładce „Promocje”, w której umieszczane są wszystkie akcje promocyjne, odbywające się w Twoim mieście.

Bądź na bieżąco

Nawiązanie relacji z pracownikiem biura sprzedaży jest wartościowym działaniem również ze względu na informacje zwrotne, które otrzymasz. Będziesz powiadamiany na bieżąco nie tylko o dostępności i cenie mieszkań, które Cię interesują, ale także o przyszłych inwestycjach, które zamierza wybudować dany deweloper. Dzięki takiej długofalowej współpracy będziesz stale monitorował rynek, co jest szczególnie istotne w przypadku klientów inwestycyjnych.

Kolejny artykuł

O to zapytaj pracownika dewelopera przed zakupem mieszkania
Nawiązanie kontaktu z biurem sprzedaży inwestycji jest jednym z najważniejszych kroków, związanych z kupnem nieruchomości. O co powinieneś go zapytać? Takie najważniejsze pytania zaklasyfikowaliśmy do trzech kategorii.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu