Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Domy na Polanie – inwestycja blisko natury. Najwyższa jakość materiałów na rynku deweloperskim


Inwestycja Domy na Polanie to projekt realizowany przez Future Development Company. Osiedle znajduje się w malowniczej okolicy w Wołowicach pod Krakowem. Termin odbioru to II kwartał 2021.

Domy na Polanie – inwestycja blisko natury. Najwyższa jakość materiałów na rynku deweloperskim

Domy na Polanie wyróżniają się wysokim standardem wykończenia oraz nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami. Całe osiedle będzie składało się z 12 domów jednorodzinnych, wolnostojących ‒ a każdy z nich będzie miał 133,29 mkw. Domy będę znajdowały się na 50 arowej działce, a do każdego budynku będzie przynależał ogródek, liczący 5 arów. Dodatkowo mieszkańcy będą mieli do użytku tarasy o wielkości 4 m x 3,5 m. Na parterze znajdzie się salon z jadalnią, kuchnia, duża łazienka oraz pokój gościnny/ gabinet, natomiast na piętrze będą 4 pokoje i łazienka. Dodatkowo mieszkańcy będą mieli do zagospodarowania strych. Każdy dom posiada możliwość instalacji systemu Smart Home oraz klimatyzacji i paneli fotowoltaicznych. Do każdego domu przynależą 2 miejsca postojowe w cenie. Do wyboru jest wiata lub garaż. Dbając o kwestie bezpieczeństwa, przy wjeździe na teren osiedla znajdzie się brama wjazdowa na pilota.

Materiały użyte do budowy, cechują się najwyższą jakością. Jest to jedyna taka inwestycja z użyciem pustaka szlifowanego. Pustaki wyróżnia to, że są zupełnie suche i pozbawione wody (w przeciwieństwie do innych materiałów budowlanych), dzięki procesowi poryzacji są bardzo ciepłe (a co za tym idzie, utrzymują aż 2x więcej ciepła i wykazują najwyższy wskaźnik energocieplności), a także są zdrowe, ponieważ wyprodukowane wyłącznie z naturalnych surowców, co zapobiega zawilgoceniom ścian oraz rozwojowi niebezpiecznych dla zdrowia pleśni i grzybów. Oprócz tego w inwestycji zastosowano kominy ceramiczne Schiedla z 30-letnią gwarancją, dachówkę ceramiczną glazurowaną firmy Braas, okna o dużych przeszkleniach klasy premium firmy Aluplast (3 okna z automatem), drzwi drewniane z zamkami antywłamaniowymi oraz ogrzewanie podłogowe w całym domu. W domkach zostanie zamontowana pełna instalacja elektryczna oraz teletechniczna: okablowanie dla internetu oraz sygnału telewizji naziemnej, satelitarnej (we wszystkich pokojach i salonie ponad projektowo) i systemu alarmowego (we wszystkich pomieszczeniach ponad projektowo) oraz domofon.

Inwestycja zlokalizowana jest w podkrakowskich Wołomicach. Okolica ma duże walory przyrodnicze i rekreacyjne, a to wszystko za sprawą znajdującego się tutaj Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego z licznymi trasami spacerowymi. Dodatkowo w 13 minut samochodem można dojechać do Zalewu Kryspinów. Obok inwestycji jest przystanek autobusowy linii 239 i 259, a 6 minut spacerem jest do sklepu spożywczego. Rodzice z dziećmi w promieniu 8 minut spacerem znajdą szkołę podstawową oraz przedszkole.

Kolejny artykuł

Mieszkaj wyjątkowo, znaczy z antresolą
Mieszkania z antresolą to jedna z ciekawszych propozycji w ofercie deweloperów. Potencjał aranżacyjny takich mieszkań drzemie w każdym metrze kwadratowym, a katalog możliwości dekoracyjnych, ogranicza jedynie wysoki na kilka metrów sufit.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu