Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Enklawa Winogrady Sp. z o.o. Sp. k., Enklawa Winogrady


Prace budowlane w inwestycji Enklawa Winogrady przebiegają zgodnie z harmonogramem. W IV kwartale 2020 klienci będą odbierać klucze do swoich mieszkań.

Enklawa Winogrady Sp. z o.o. Sp. k., Enklawa Winogrady

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Enklawa Winogrady dewelopera Enklawa Winogrady Sp. z o.o. Sp. k.: Adres inwestycji: ul. Czarna Rola, Poznań, Winogrady

Planowana data oddania do użytkowania: IV kw. 2020 r. Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem? Wszystkie prace przebiegają według harmonogramu. Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu? [15.05.2020] Budynek A jest już w całości wykończony, trwają ostatnie drobne prace i poprawki. W części B zamontowano dach, wstawiono stolarkę okienną i ścianki działowe. Natomiast w budynku oznaczonym literą C w 70 procentach są przygotowane tynki w lokalach i częściach wspólnych. Kolejne prace w toku.

Kolejny artykuł

EBF Development, Reduta Nowe Podolany
Prace budowlane w inwestycji Reduta Nowe Podolany (budynek nr 8 i budynek nr 9) dewelopera EBF Development w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w sierpniu 2020 r. (budynek nr 8) oraz w III kw. 2021 r. (budynek nr 9).
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu