Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Grupa Wawel Service chce zaskakiwać


„W pierwszym kwartale tego roku udało nam się zakończyć doskonale zlokalizowaną inwestycję Lublańska Park na ulicy Promienistych. Jest to duży sukces, gdyż mieszkańcy odebrali klucze ponad 6 miesięcy przed planowanym oddaniem inwestycji” – powiedział Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Adrian Potoczek.

Grupa Wawel Service chce zaskakiwać

Mieszkania w Lublańska Park to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania i wielkomiejski styl. Zlokalizowana jest tuż przy Rondzie Młyńskim, a co za tym idzie w pobliżu kilku dużych biurowców oraz centrum handlowego Serenada i kina Multikino. Do ścisłego centrum dostaniemy się w niespełna 10 minut samochodem, a przystanek autobusowy znajduje się kilkadziesiąt metrów od inwestycji.

Nie brakuje również atrakcji dla osób aktywnych fizycznie szukających zielonych przestrzeni. Świetna infrastruktura ścieżek rowerowych spod budynku doprowadzi nas niemal do każdego zakątka Krakowa, a położony dosłownie kilka kroków od inwestycji, niezwykle urokliwy Park Zaczarowanej Dorożki zapewni chwilę wytchnienia od wielkomiejskiego pędu.

Budynek Lublańska Park składa się z 5 kondygnacji i liczy 131 bardzo funkcjonalnych i elastycznych pod względem aranżacji mieszkań ze zróżnicowanymi balkonami i tarasami. Doskonała jakość wykonania, dobrze doświetlone mieszkania z dużymi oknami, a także przestronne klatki schodowe to nie jedyne atuty tego miejsca.

Lublańska Park dewelopera Wawel Service
Obecnie w sprzedaży pozostały głównie mieszkania 3-pokojowe od 62 do 82 mkw. dla osób ceniących sobie przestrzeń w centrum miasta.

Kolejny artykuł

Echo Investment przedstawia koncept szkoły przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie
Nowoczesna, modelowa szkoła podstawowa dla blisko 300 uczniów klas 1-3 na Służewcu – w warszawskiej biurowej dzielnicy – to propozycja Echo Investment, które do biznesowego zagłębia chce wprowadzić nową jakość: mieszkania otoczone zielenią, z dodatkowymi funkcjami pozwalającymi tu wygodnie żyć, mieszkać i pracować. Za koncept szkoły odpowiada studio architektoniczne WWAA, które współtworzyło warszawskie standardy edukacyjne.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu