Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Grupa Wawel Service z wyróżnieniem TopBuilder 2021


Z przyjemnością informujemy, że 25 marca br. została ogłoszona lista Laureatów nagród TopBuilder 2021. Grupa Wawel Service znalazła się w zaszczytnym gronie wyróżnionych produktów w kategorii: Kompleksowe i innowacyjne usługi deweloperskie.

Grupa Wawel Service  z wyróżnieniem TopBuilder 2021

Wawel Service jest liderem w branży deweloperskiej na polskim rynku nieruchomości. Dewelopera wyróżniają innowacyjne projekty i wysokie standardy energooszczędności realizowanych inwestycji.

TopBuilder to ceniony przez branżę na polskim rynku budowlanym prestiżowy tytuł oraz nagroda za wyróżniające się w danym roku produkty, obiekty i usługi. Od kilkunastu lat nagradzani za nie są inwestorzy, deweloperzy, generalni wykonawcy, producenci oraz architekci. Znakiem rozpoznawczym tegorocznych TopBuilderów jest przede wszystkim wysoka jakość! To nagroda za najwyższej jakości produkty, nowości oraz innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne i konstrukcyjne.

Nagroda Builder dla Wawel Service

Kolejny artykuł

5 pytań do HSD Inwestycje. Opinie i najważniejsze informacje o rynku nieruchomości okiem dewelopera
HSD Inwestycje to działający w Kielcach i Krakowie deweloper. Firma działa na rynku mieszkaniowym od 2005 roku i zrealizowała dotąd ponad 20 inwestycji.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu