Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

INPRO S.A, Debiut, etap 3


Prace budowlane w inwestycji Debiut (etap 3) dewelopera INPRO S.A. w Pruszczu Gdańskim przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania 30.11.2020 r.

INPRO S.A, Debiut, etap 3

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Debiut (etap 3) dewelopera INPRO S.A.:

Adres inwestycji:ul. Dybowskiego, Pruszcz Gdański

Planowana data oddania do użytkowania:30.11.2020 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem. Termin zakończenia budowy (30 października 2020 roku) zostanie dotrzymany.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?Stan zaawansowania budowy wynosi około 52 %. Budowa została podzielona na 9 etapów z czego wykonano już cztery, w tym m.in. wytyczenie geodezyjne, wykop i fundamenty, konstrukcja garażu oraz konstrukcja do III piętra w budynku 3AB. W obiekcie zrealizowano pokrycie dachu termo- i hydroizolacją, bez papy nawierzchniowej, obróbek i wykończenia. Wykonano również instalacje sanitarne i wentylację w obiekcie 3AB, a w budynku 4AB są w trakcie realizacji. Aktualnie trwają prace nad tynkami zewnętrznymi w budynku 3AB oraz ściankami działowymi, bez obudowy szachtów w obiekcie 4AB. W ostatnim czasie wykonano również stolarkę okienną PCV w sekcji 3AB, bez wyposażenia i osprzętu.

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 26.03.2020 r.):

Kolejny artykuł

INPRO S.A., Brawo, etap 1
Prace budowlane w inwestycji Brawo (etap 1) dewelopera INPRO S.A. w Pruszczu Gdańskim przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania 30.10.2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu