Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — lipiec 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Pszczelna 30 dewelopera Grupa Deweloperska Start. Główne jej zalety, na które głosowano, to: okolica i otoczenie inwestycji duża ilość światła słonecznego krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — lipiec 2019!

Inwestycja znajduje się w krakowskiej dzielnicy Ruczaj. Dojazd samochodem do centrum Krakowa wyniesie mniej więcej 25 minut. 500 metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, natomiast do przystanku tramwajowego dojdzie się w około 15 minut.

Pszczelna 30, inwestycja miesiąca na rynku pierwotnym

Inwestycja wyróżnia się minimalistyczną i nowoczesną architekturą. Składa się ona z dwóch 5-kondygnacyjnych budynków w kolorystyce biało-szarej. Całość wykończona została trwałymi i eleganckimi materiałami. Budynek został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na plus jest to, że Pszczelna 30 znajduje się na terenie, który zagospodarowany jest niską i kameralną zabudową.

Inwestycja z rynku pierwotnego od dewelopera Start

W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy takie jak Biedronka, Lidl, Kaufland, Tesco, a w 10 minut można dojechać do Parku Handlowego Zakopianka, Decathlonu, Carrefoura czy Cinema City. Blisko osiedla znajdują się także przedszkola, szkoły, apteki, przychodnie. Tylko 1,5 km dzieli inwestycję od Kampusu 600-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego, a od Krakowskiego Parku Technologicznego – 2,5 km. Blisko stąd także na Zakrzówek i Skałki Twardowskiego.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — lipiec 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Dębowe Aleje dewelopera Sagaris. Główne jej zalety, na które głosowano, to: dobry dojazd do miejsc, które są ważne pozytywne opinie na temat dewelopera krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu