Inwestycja Miesiąca w Krakowie — luty 2020!

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — luty 2020!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Piastowska Residence dewelopera Terra Casa.


Inwestycja Piastowska Residence znajduje się na Krowodrzy, przy ulicy Piastowskiej 34. W pobliżu znajdują się uczelnie: Uniwersytet Pedagogiczny, Uniwersytet Rolniczy oraz Akademia Górniczo-Hutnicza z Miasteczkiem Studenckim AGH. Cała inwestycja składa się z 58 apartamentów (metraże od 30 do 120 m²). Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, rowerownie oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Natomiast na parterze znajdują się lokale usługowe i lobby. Około 2 kilometry od inwestycji mieści się Park Jordana i Błonia. Termin odbioru: 4 kwartał 2020.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie – Piastowska Residence, Terra Casa

Zobacz również zwycięzców z Wrocławia, Warszawy i Trójmiasta.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — luty 2020!
Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — luty 2020!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Hiacynt dewelopera Budotex.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu