Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — sierpień 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Mieszkaj w Mieście Aktorów dewelopera Henniger Investment. Główne jej zalety, na które głosowano, to: okolica i otoczenie inwestycji możliwość wydzielenia kuchni dobry dojazd do miejsc, które są ważne bliskość przystanków komunikacji miejskiej

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — sierpień 2019!

Inwestycja znajduje się w krakowskich Bronowicach, przy ulicy Wizjonerów. Dojazd samochodem do centrum wynosi około 20 minut. Obok inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a 10 minut jest do pętli tramwajowej Bronowice Małe. W pobliżu planowany jest przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Mieszkaj w Mieście Aktorów inwestycja od dewelopera Henniger Investment

Na terenie inwestycji znajdują się przestrzenie wspólne, wewnętrzny park oraz bulwary. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji ofertę Klubu Osiedlowego o powierzchni ponad 250 m² – z dostępem do przestrzeni co-workingowej, kawiarni, a także części rozrywkowej.

Inwestycja miesiąca z rynku pierwotnego w Krakowie, Mieszkaj w Mieście

W pobliżu znajduje się Galeria Bronowice, Castorama, IKEA. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie miejski park o powierzchni 3,15 hektara.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — sierpień 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Lokum Villa Nova dewelopera Lokum Deweloper. Główne jej zalety, na które głosowano, to: duża ilość światła słonecznego dobry dojazd do miejsc, które są ważne pozytywne opinie na temat dewelopera
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu