Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — październik 2019!

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — październik 2019!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Trójmieście został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Nadmotławie Apartments dewelopera ROBYG.


lnwestycja Nadmotławie Apartments znajdują się nad Motławą, w samym sercu Gdańska (tylko 600 metrów do centrum). Lokalizacja zapewnia również szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta. Inwestycja wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, a mieszkania posiadają system Smart House Platinum. Na terenie osiedla znajdują przestronne tarasy dachowe, duże, przeszklone balkony z widokiem na rzekę i panoramę Starego Miasta, luksusowe lobby z portierem, sala klubowa i strefa fitness. W pobliżu są szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, markety, galerie handlowe, restauracje, siłownie.

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście – ROBYG

Termin odbioru: II kwartał 2021.

Zobacz również zwycięzców z Krakowa, Wrocławia i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — listopad 2019!
Inwestycja Miesiąca w Krakowie — listopad 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 dewelopera ATAL.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu