Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — sierpień 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Na rynku pierwotnym w Trójmieście po raz pierwszy odbyło się głosowanie na Inwestycję Miesiąca. W konkursie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Grano Residence dewelopera Dekpol Deweloper. Główne jej zalety, na które głosowano, to: okolica i otoczenie inwestycji bliskość przystanków komunikacji miejskiej możliwość aranżacji według wymarzonego projektu

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — sierpień 2019!

Inwestycja znajduje się w samym sercu Gdańska, na Wyspie Spichrzów. Tylko 250 metrów od Starego Miasta. Grano Residence to doskonałe miejsce do zamieszkania, ale także bardzo atrakcyjna nieruchomość pod wynajem np. dla turystów.

Inwestycja Grano Residence od dewelopera Dekpol deweloper

W inwestycji znajdzie się 141 funkcjonalnych apartamentów, o zróżnicowanej powierzchni od 31 do 87 m². Do wyboru będą mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe. Dla mieszkańców przewidziano także garaż podziemny i komórki lokatorskie. Deweloper oferuje możliwość skorzystania z oferty wykończenia pod klucz. Budynek w swoich wnętrzach będzie nawiązywał do popularnego w latach 20. stylu art déco. Kupując apartament w celach inwestycyjnych można liczyć na kompleksowe zarządzanie najmem: od audytu pod kątem wyposażenia i przygotowania nieruchomości, poprzez zarządzanie procesem najmu, po usługi konserwatorskie oraz czytelny system raportów rozliczeniowych.

Grano Residence jako inwestycja miesiąca na rynku pierwotnym w Trójmieście

W pobliżu inwestycji znajduje się Marina, Filharmonia, Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe, Akademia Muzyczna.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — wrzesień 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Piasta Park III dewelopera Wawel Service.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu