Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — wrzesień 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

W comiesięcznym konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Trójmieście została wybrana inwestycja, która zdobyła najwięcej głosów wśród klientów obido. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Osiedle przy Błoniach dewelopera Euro Styl.

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — wrzesień 2019!

Inwestycja Osiedle przy Błoniach znajduje się na północny-zachód od Gdyni, w Rumi przy ul. Błoń Janowskich. Dojazd do centrum Gdyni wyniesie ok. 25 minut samochodem. 5 minut pieszo jest do przystanku autobusowego. Inwestycja wyróżnia się dużymi oknami i licznymi przeszkleniami w wejściach, a także klatkach schodowych – co gwarantuje bardzo dobre naświetlenie pomieszczeń mieszkalnych, jak i całego budynku. Osiedle powstaje w pobliżu planowanego Parku Miejskiego Błonia Janowskie, na który będzie składał się zielony labirynt, strefa crossfit, urządzenia do ćwiczeń i rehabilitacji, strefa odpoczynku i relaksu, miejsca do spotkań i gier towarzyskich, plac zabaw, ścieżka dydaktyczna oraz rowerowe miasteczko. W pobliżu inwestycji są przedszkola, szkoły podstawowe, liceum, przychodnie, targowisko miejskie, park Żelewskiego, apteki, Centrum Janowo, Galeria Rumia i Port Rumia.

Osiedle przy Błoniach jako Inwestycja Miesiąca w Trójmieście

Termin odbioru: IV kwartał 2020 – I kwartał 2021.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — październik 2019!
Jak co miesiąc odbył się konkurs na najlepszą inwestycję w Krakowie. Tym razem największe uznanie zdobyła inwestycja Murapol Parki Krakowa dewelopera Murapol.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu