Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — lipiec 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Cascade Residence dewelopera Marvipol Development. Główne jej zalety, na które głosowano, to: krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy możliwość aranżacji według wymarzonego projektu kuchnia w postaci aneksu, który daje możliwość ciekawej aranżacji

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — lipiec 2019!

Inwestycja znajduje się na Mokotowie, obok ulicy Woronicza oraz Alei Niepodległości. Dzięki temu dojazd w różne miejsca będzie dogodny i szybki. Tuż obok, bo zaledwie w odległości 300 metrów, jest stacja metra Wierzbno. Także przystanek autobusowy i tramwajowy znajduje się bardzo blisko osiedla Cascade Residence — dojście tam zajmie tylko 2 minuty pieszo. 10 minut samochodem jest na lotnisko Chopina.

Inwestycja Cascade Residence od dewelopera Marvipol Development

W inwestycji znajduje się tylko 39 apartamentów. Każdy z nich wyposażony jest w duże, panoramiczne okna oraz przestronne balkony. W częściach na mieszkańców czeka sporo udogodnień: lobby z całodobową recepcją, strefa relaksu dla mieszkańców, a także przestronne zielone patio z fontanną i roślinnością. Budynek został wykonany z naturalnych, trwałych i sprawdzonych materiałów.

Cascade Residence, inwestycja miesiąca z rynku pierwotnego w Warszawie

W okolicy znajdują się restauracje, kawiarnie, sklepy, tereny rekreacyjne oraz parki takie jak Łazienki Królewskie czy Królikarnia. Mieszkańcom kilka minut zajmie dotarcie do centrum biznesowego na Mokotowie. 1,5 km jest do Galerii Mokotów.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — lipiec 2019!
Na rynku pierwotnym w Trójmieście po raz pierwszy odbyło się głosowanie na Inwestycję Miesiąca. W konkursie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Alvarium dewelopera Semeko. Główne jej zalety, na które głosowano, to: okolica i otoczenie inwestycji duża ilość światła słonecznego bliskość przystanków komunikacji miejskiej
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu