Inwestycja Miesiąca w Warszawie — październik 2019!

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — październik 2019!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Bartycka Residence III dewelopera APM Development.


Inwestycja Bartycka Residence III zlokalizowana jest na Dolnym Mokotowie, w pobliżu Kopca Powstania Warszawskiego. Mieszkania posiadają funkcjonalne rozkłady, a dostępne metraże wynoszą od 51 do 119 mkw. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, a jej teren będzie monitorowany i dozorowany. Bartycka Residence III dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W pobliżu inwestycji jest przystanek autobusowy, z którego można dostać się na Wolę i Ochotę, a także dojechać do stacji metra „Pole Mokotowskie”. Podróż samochodem do centrum wyniesie około 15 minut. Dodatkowo tylko 2 km dzielą inwestycję od Łazienek Królewskich.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — APM Development

Inwestycja jest już gotowa do zamieszkania.

Zobacz również zwycięzców z Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — październik 2019!
Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — październik 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Trójmieście został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Nadmotławie Apartments dewelopera ROBYG.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu