Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — październik 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca został wybrany deweloper, którego inwestycja najbardziej spodobała się użytkownikom obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Bartycka Residence III dewelopera APM Development.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — październik 2019!

Inwestycja Bartycka Residence III zlokalizowana jest na Dolnym Mokotowie, w pobliżu Kopca Powstania Warszawskiego. Mieszkania posiadają funkcjonalne rozkłady, a dostępne metraże wynoszą od 51 do 119 mkw. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, a jej teren będzie monitorowany i dozorowany. Bartycka Residence III dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W pobliżu inwestycji jest przystanek autobusowy, z którego można dostać się na Wolę i Ochotę, a także dojechać do stacji metra „Pole Mokotowskie”. Podróż samochodem do centrum wyniesie około 15 minut. Dodatkowo tylko 2 km dzielą inwestycję od Łazienek Królewskich.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — APM Development

Inwestycja jest już gotowa do zamieszkania.

Zobacz również zwycięzców z Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — październik 2019!
W konkursie Inwestycji Miesiąca, jak co miesiąc, na rynku pierwotnym w Trójmieście została wybrana najlepsza inwestycja. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Nadmotławie Apartments dewelopera ROBYG.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu