Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — sierpień 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Cybernetyki 17 dewelopera Dom Development. Główne jej zalety, na które głosowano, to: ogródek duże możliwości aranżacji krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — sierpień 2019!

Inwestycja znajduje się na Mokotowie. Dojazd do centrum wyniesie około 25 minut samochodem. Zaledwie w 10 minut pieszo mieszkańcy dotrą do stacji kolejowej Warszawa Służewiec. Tuż obok inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a trochę dalej także tramwajowy.

Cybernetyki 17 jako inwestycja miesiąca z rynku pierwotnego w Warszawie

Do mieszkań na piętrze będą przynależeć loggie, tarasy i balkony, natomiast do mieszkań parterowych – ogródki. Wewnątrz osiedla powstaną rekreacyjne dziedzińce o bogatej szacie roślinnej. Na najmłodszych będzie czekał plac zabaw z bezpieczną, kolorową nawierzchnią. Na terenie inwestycji znajdzie się także ciekawa grafika posadzek i elementy małej architektury: ławki, stojaki rowerowe, nowoczesne oświetlenie. Osiedle będzie chronione i monitorowane.

Inwestycja z Warszawy od dewelopera Dom Development

Inwestycja znajduje się w dynamicznej części Mokotowa, obok największego biznesowego centrum stolicy. W dzielnicy znajduje się bardzo dużo szkół i przedszkoli. Szeroki wybór stanowią także restauracje, kawiarnie i puby. W pobliżu są tereny rekreacyjne, parki, liczne ścieżki rowerowe.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — sierpień 2019!
Na rynku pierwotnym w Trójmieście po raz pierwszy odbyło się głosowanie na Inwestycję Miesiąca. W konkursie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Grano Residence dewelopera Dekpol Deweloper. Główne jej zalety, na które głosowano, to: okolica i otoczenie inwestycji bliskość przystanków komunikacji miejskiej możliwość aranżacji według wymarzonego projektu
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu