Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — wrzesień 2019!

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — wrzesień 2019!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Osiedle Premium dewelopera Dom Development.


Inwestycja Osiedle Premium znajduje się na warszawskim Bemowie, ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego. Osiedle wyróżnia się zróżnicowanymi i funkcjonalnymi metrażami, nowoczesną i oryginalną architekturą, a także przestronnymi tarasami, loggiami i balkonami. Dojazd samochodem do centrum Warszawy wyniesie ok. 25 minut samochodem. Zaledwie 4 minuty pieszo są do przystanku tramwajowego i autobusowego. W okolicy są restauracje, pizzerie, sklepy spożywcze, w tym Tesco Extra i Biedronka, apteka, gabinety specjalistyczne, Poczta Polska, kościół, przedszkola, szkoły podstawowe, a także park „Górczewska”.

Osiedle Premium dewelopera Dom Development

Inwestycja jest już gotowa do odbioru.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — wrzesień 2019!
W konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Trójmieście został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Osiedle przy Błoniach dewelopera Euro Styl.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu