Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — lipiec 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Dębowe Aleje dewelopera Sagaris. Główne jej zalety, na które głosowano, to: dobry dojazd do miejsc, które są ważne pozytywne opinie na temat dewelopera krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — lipiec 2019!

Inwestycja znajduje się we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na osiedlu Księże Wielkie, przy ulicy Starodworskiej. Dojazd do centrum wyniesie około 15 minut samochodem. Tuż obok inwestycji, w odległości zaledwie 200 metrów, znajduje się przystanek autobusowy, a 800 metrów dalej jest pętla tramwajowa. W odległości ok. 2 km od inwestycji znajduje się stacja kolejowa Wrocław Brochów.

Inwestycja Dębowe Aleje z rynku pierwotnego

Osiedle składa się z przestronnych domów w zabudowie bliźniaczej. Do każdego z nich przynależy rozległy ogródek i miejsce postojowe w garażu. Inwestycja składa się z 23 budynków, a w nich znajduje się 46 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym i funkcjonalnym układzie. Dostępne metraże wynoszą od 113 do 159 m². W standardzie znajduje się klimatyzacja w salonie, elektryczna brama garażowa, elektryczne rolety oraz alarm.

Inwestycja z rynku pierwotnego od dewelopera Sagaris

W okolicy znajdują się sklepy, apteka, fryzjer, biblioteka, przedszkola i szkoła. W pobliżu są także liczne ścieżki pieszo-rowerowe nad Odrą. 3 km jest do Parku Wschodniego.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — lipiec 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Cascade Residence dewelopera Marvipol Development. Główne jej zalety, na które głosowano, to: krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy możliwość aranżacji według wymarzonego projektu kuchnia w postaci aneksu, który daje możliwość ciekawej aranżacji
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu