Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — maj 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Kwadrat dewelopera Profit Development. Główne jej zalety, na które głosowano, to: całokształt inwestycji: układ, cena, lokalizacja, krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — maj 2019!

Inwestycja znajduje się na wrocławskim Grabiszynie. Dojazd do centrum Wrocławia zajmie zaledwie 10 minut samochodem. Mieszkańcy w 4 minuty pieszo dotrą do przystanku tramwajowego (3 linie) i autobusowego (6 linii). Dodatkowo 1,3 km od inwestycji jest stacja kolejowa Wrocław Grabiszyn.

Inwestycja Miesiąca dewelopera Profit Development

Mieszkania z inwestycji będą charakteryzowały się pomieszczeniami wysokimi na 2,66 m i dużymi oknami, co zagwarantuje dobrze doświetlone i nasłonecznione wnętrza. Wszystkie lokale będą posiadały balkony, loggie lub tarasy. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, by posiadały funkcjonalne i korzystne układy. Oprócz tego osiedle zostanie wyposażone w system otwierania „hands free”, wideodomofony, system monitoringu z urządzeniami nagrywającymi, drzwi antywłamaniowe oraz ciche i nowoczesne windy. Na mieszkańców będzie czekało również wspólne pomieszczenie na rowery.

Inwestycja Kwadrat na rynku pierwotnym we Wrocławiu

Tuż obok inwestycji znajduje się Park Grabiszyński i Lasek Oporowski. Lokalizacja, w której znajduje się osiedle Kwadrat, wyróżnia się bogatą infrastrukturą społeczną. Zapewnia ona także dostęp do głównych arterii drogowych. Mieszkańcy od inwestycji będą mieli łatwy dojazd do lotniska i AOW. Zakończenie budowy nastąpi w 1 kw. 2020.

Zobacz również zwycięzców z Krakowa i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — maj 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Moja Ochota dewelopera Victoria Dom. Główne jej zalety, na które głosowano, to: bliskość przystanków komunikacji miejskiej, dobry dojazd do miejsc, które są ważne, ogródek jak idealne miejsce do odpoczynku, kuchnia w postaci aneksu, która daje możliwość ciekawej aranżacji.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu