Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — wrzesień 2019!

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — wrzesień 2019!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Małe Wojszyce dewelopera DEVELIA.


Inwestycja Małe Wojszyce wyróżnia się funkcjonalnymi układami mieszkań, kameralną zabudową, zielonym otoczeniem oraz dostępem do rozbudowanej infrastruktury. Osiedle znajduje się w Wojszycach, ul Asfaltowa. Dojazd samochodem do centrum wyniesie ok 20 minut, natomiast zaledwie 10 minut pieszo jest do przystanku autobusowego. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się plac zabaw, ogólnodostępne boisko, weterynarz, urząd pocztowy, poradnie specjalistyczne (trochę dalej także Uniwersytecki Szpital Kliniczny), sklepy spożywcze. Większe zakupy można zrobić w centrum handlowym Ferio Gaj, do którego można dojść pieszo w 20 minut.

Nowe mieszkania we Wrocławiu od dewelopera Develia

Termin odbioru: II kwartał 2020.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — wrzesień 2019!
Inwestycja Miesiąca w Warszawie — wrzesień 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Osiedle Premium dewelopera Dom Development.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu