Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

IV etap Piasta Park od dewelopera Wawel Service


Krakowski deweloper Wawel Service rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu inwestycji Piasta Park, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród osób poszukujących nowego mieszkania. IV etap, podobnie jak pozostałe, będzie znajdował się w dzielnicy Mistrzejowice. Termin odbioru to III kw. 2022 r.

IV etap Piasta Park od dewelopera Wawel Service

Informacje o inwestycji

W inwestycji Piasta Park IV znajdzie się 314 mieszkań, do wyboru będą 1-, 2-, 3- lub 4-pokojowe lokale z loggiami, balkonami i tarasami. Na terenie osiedla zostanie zaprojektowany wewnętrzny dziedziniec ze strefą rekreacyjną. Na parterze budynku znajdą się lokale usługowe, a w części podziemnej garaż oraz komórki lokatorskie. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców teren inwestycji będzie ogrodzony.

Osiedle Piasta Park IV zlokalizowane jest w Mistrzejowicach przy ul. Piasta Kołodzieja. Okolica wyróżnia się dobrze rozwiniętą infrastrukturą – w pobliżu znajduje się plac targowy „Piast”, sklepy Lidl i Biedronka, pętla tramwajowa „Os. Piastów” oraz Planty Mistrzejowickie. Zaledwie 10 minut samochodem jest do centrum handlowego Serenada, Parku Wodnego oraz Multikina.

Kolejny artykuł

5 pytań do Syrena Invest. Opinie i najważniejsze informacje o rynku nieruchomości okiem dewelopera
Syrena Invest to firma deweloperska, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Aktualnie firma ma w sprzedaży mieszkania w inwestycji Mińska 63 zlokalizowanej na Kamionku, który jest częścią warszawskiej Pragi-Południe.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu