Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

JAKON Inwest, Lwowska 2, etap 1


Prace budowlane w inwestycji Lwowska 2 (etap 1) dewelopera JAKON Inwest w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w grudniu 2020 r.

JAKON Inwest, Lwowska 2, etap 1

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Lwowska 2 (etap 1) dewelopera JAKON Inwest:

Adres inwestycji:ul. Lwowska 2, Łacina, Poznań

Planowana data oddania do użytkowania:Grudzień 2020 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Prace zgodne z harmonogramem i ich tempo pozwoli na przystąpienie do odbioru mieszkań w grudniu 2020 r.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?

- na ukończeniu jest szpachlowanie i docieplanie klatek schodowych,- na ukończeniu jest wykonywanie jastrychów cementowych w budynku,- na ukończeniu montaż elewacji wentylowanej z płyt HPL. Rozpoczęliśmy montaż elewacji wentylowanej z płyt Equitone Linea,- w trakcie wykonywania posadzka przemysłowa w garażu podziemnym,- w bieżącym tygodniu rozpoczęliśmy układanie płytek na trzech klatkach schodowych,- w bieżącym tygodniu wykonywana jest izolacja stropu nad halą garażową w obrębie parkingów.

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 24.04.2020 r.):

Kolejny artykuł

Robyg Grupa Deweloperska, Nowa Letnica, etap G1
Prace budowlane w inwestycji Nowa Letnica (etap G1) dewelopera Robyg Grupa Deweloperska w Gdańsku przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w I kw. 2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu