Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Kamienica Wilcza 19 w Warszawie z pozwoleniem na użytkowanie


Śródmiejsko zlokalizowany, kameralny budynek z II połowy XIX wieku, odrestaurowany przez RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o., otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

Kamienica Wilcza 19 w Warszawie z pozwoleniem na użytkowanie

- To pierwsza inwestycja naszej firmy, zrealizowana w wysokim standardzie do zamieszkania. Wszystkie apartamenty były sprzedawane z kompleksowym wykończeniem, opartym o materiały klasy premium. Klient mógł zaaranżować apartament w oparciu o inspiracje w trzech stylach architektonicznych albo stworzyć ich wariacje – podaje Maciej Gotkiewicz, Członek Zarządu, RealCo.

RealCo wyszło na rynek z ofertą sprzedaży apartamentów w standardzie„do zamieszkania”, który obejmował w pełni wykończone: łazienkę wraz z armaturą i ceramiką i kuchnię wraz z zabudową meblową i sprzętem AGD. Apartamenty zyskały również dębowe podłogi, drzwi wewnętrzne, zabudowę szaf, wbudowane oświetlenie oraz system inteligentnego zarządzania lokalem. Kompletne wykończenie zostało ujęte w cenie zakupu apartamentu.

- Nieruchomości premium, prestiżowo zlokalizowane w Śródmieściu, zaliczane są do dóbr luksusowych. Dla wielu klientów inwestycja w nieruchomości luksusowe to najlepsza lokata nadwyżek finansowych. Kamienica Wilcza 19 od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Niemalże wszystkie lokale znalazły nabywców., aktualnie w sprzedaży znajduje się tylko 1 apartament oraz 1 lokal usługowy – dodaje M. Gotkiewicz.

* * *Kamienica przy Wilczej 19 to kameralny budynek z drugiej połowy XIX wieku, wpisany w historyczną zabudowę Śródmieścia Warszawy.

W wyniku prac remontowych został utrzymany historyczny kształt kamienicy i przywrócone zabytkowe zdobienia i detale. Nowopowstała nadbudowa stanowi kontrast, eksponując walory zrewitalizowanej, zabytkowej elewacji.

Na 6 kondygnacjach nadziemnych znajdują się 42 lokale mieszkalne o powierzchni od 34 do 111 m kw. Wszystkie apartamenty posiadają indywidualne komórki lokatorskie. Każdą klatkę wyposażono w nowoczesne windy. W lokalach na najwyższych kondygnacjach zainstalowano system klimatyzacji.

Atutem tej śródmiejsko zlokalizowanej inwestycji jest nowopowstały garaż podziemny.W części frontowej budynku znajdują się 2 lokale usługowe.

Za projekt architektoniczny odpowiada MAAS Projekt. Projekty aranżacji wnętrz opracowali architekci z 2-k Architektura.

Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do swoich apartamentów już we wrześniu 2020 roku.\

* * *RealCo Property Investment and Development to firma deweloperska założona w 2010 roku przez doświadczoną kadrę menadżerską na rynku nieruchomości oraz kapitałowym. W 2011 roku RealCo weszło w skład polskiej grupy kapitałowej Warsaw Equity.

Pośród inwestycji, zrealizowanych przez RealCo, znajdują się m.in.: kamienica przy ulicy Ogrodowej 65, kamienica przy ulicy Wilczej 22, kamienica przy ulicy Kujawskiej 3 oraz Lipiński Passage – wszystkie w Warszawie. Łącznie RealCo zrealizowało projekty o powierzchni użytkowej przekraczającej 37 tys. m2 oraz o wartości blisko 272 mln zł.

Równolegle do rewitalizowanej Kamienicy Wilcza 19 w Warszawie, RealCo prowadzi sprzedaż mieszkań w kompleksie zabytkowych budynków pod zachowaną, historyczną nazwą MŁYN MARIA we Wrocławiu. W tym wyjątkowym obiekcie na odrzańskich wyspach powstaje 120 mieszkań z balkonami i tarasami, 14 lokali usługowych oraz podziemny garaż. Termin zakończenia inwestycji to wiosna 2021.Notując dynamiczny rozwój i dysponując solidnym zapleczem kapitałowym, RealCo poszukuje gruntów pod zabudowę mieszkaniową oraz nieruchomości do remontu, przebudowy czy rozbudowy, położonych w najlepszych lokalizacjach w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

RealCo jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Kolejny artykuł

Victoria Dom – premiera inwestycji Viva Piast w Krakowie
Victoria Dom to polska firma z ponad 22-letnim doświadczeniem – w swoim dorobku ma ponad 5200 wybudowanych mieszkań i domów. Oferowane lokale są ustawne, funkcjonalne i atrakcyjne cenowo. Deweloper, który do tej pory działał tylko na rynku pierwotnym w Warszawie, wprowadził do swojej oferty pierwszą inwestycję w Krakowie. Viva Piast znajduje się w Mistrzejowicach, a termin odbioru inwestycji przypada na II kwartał 2022 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu