Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. k., Nowa Murowana


Prace budowlane w inwestycji Nowa Murowana dewelopera Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. k. w Murowanej Goślinie pod Poznaniem przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania z IV i V etapu inwestycji mają zostać oddane do użytkowania w II kwartale 2020.

Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. k., Nowa Murowana

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Nowa Murowana dewelopera Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. k.:

Adres inwestycji:ul. Tartaczna, Murowana Goślina

Planowana data oddania do użytkowania:II kw. 2020 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Wszystkie prace przebiegają według harmonogramu.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?[7.05.2020]IV etap: wewnątrz budynku trwają prace tynkarskie na II i I piętrze, budowlańcy wykonali także wylewki na II piętrze. Aktualnie montowana jest instalacja gazowa oraz elektryczna. Zewnętrznie ukończono prace związane z elewacją budynku oraz montażem balustrad balkonowych.

V etap: w budynku został wykonany „biały montaż” tzn. mieszkania zostały uzbrojone w gniazdka, włączniki, grzejniki, parapety oraz piece gazowe. Wewnątrz trwają prace wykończeniowe na klatce schodowej, natomiast na zewnątrz przygotowywane są ogrody pod nasadzenia dla mieszkańców oraz montaż siatki ogrodowej.

Kolejny artykuł

Enklawa Winogrady Sp. z o.o. Sp. k., Enklawa Winogrady
Prace budowlane w inwestycji Enklawa Winogrady przebiegają zgodnie z harmonogramem. W IV kwartale 2020 klienci będą odbierać klucze do swoich mieszkań.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu