Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Mak Dom Holding S.A., Kuropatwy 10


Prace budowlane w inwestycji Kuropatwy 10 dewelopera Mak Dom Holding S.A. w Julianowie pod Warszawą przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania 31.07.2020 r.

Mak Dom Holding S.A., Kuropatwy 10

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Kuropatwy 10 dewelopera Mak Dom Holding S.A.:

Adres inwestycji:ul. Julianowska, 05-500 Julianów

Planowana data oddania do użytkowania:Zakończenie prac budowlanych 31.07.2020 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?[11.05.2020]Budynek D i ETrwają prace wykończeniowe:- malowane są klatki schodowe,- trwa montowanie balustrad balkonów i klatek schodowych,- układane są płytki gresowe w częściach wspólnych i na balkonach.Prace instalacyjne: trwa montaż wyposażenia urządzeń kotłowni i hydroforni, zamontowano tablice dla montażu liczników energii elektrycznej.Budynek CZakończono prace tynkarskie, trwa montaż sufitów podwieszanych na ostatniej kondygnacji, wykonywana jest elewacja na segmencie C1.Zagospodarowanie terenu:Wykonywane są chodniki i miejsca parkingowe wzdłuż drogi wewnątrzosiedlowej, prowadzona jest niwelacja terenu.

[17.04.2020]W budynkach prowadzone są prace wykończeniowe związane z wykonywaniem posadzki gresowej na korytarzach, klatkach schodowych i balkonach jak również montowane są balustrady. Wykonywane są również tynki w częściach wspólnych oraz trwają prace przygotowawcze do wykonania prac malarskich.Elewacje na wszystkich budynkach zostały wykonane w 90% (brakuje wyprawy elewacyjnej na cokołach).Wykonano instalacje elektryczne podtynkowe i sanitarne podposadzkowe, trwa montaż grzejników i osprzętu elektrycznego, montowane są urządzenia wyposażenia technicznego kotłowni i hydroforni.Jeżeli chodzi o zagospodarowanie terenu, zostały już zakończone prace związane z położeniem nawierzchni z kostki brukowej na zjazdach do parkingów w garażach budynków, rozpoczęły się prace wykonania chodników i miejsc parkingowych wzdłuż istniejącej drogi wewnątrzosiedlowej.

Kolejny artykuł

#nabudowach: wspólna akcja deweloperów i obido.pl
Na informacyjnych stronach platformy obido.pl rozpoczęto kampanię #nabudowach, w ramach której deweloperzy działający na największych rynkach na bieżąco informują o tym, co dzieje się na prowadzonych przez nich budowach.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu