Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Mieszkaj wyjątkowo, znaczy z antresolą


Mieszkania z antresolą to jedna z ciekawszych propozycji w ofercie deweloperów. Potencjał aranżacyjny takich mieszkań drzemie w każdym metrze kwadratowym, a katalog możliwości dekoracyjnych, ogranicza jedynie wysoki na kilka metrów sufit.

Mieszkaj wyjątkowo, znaczy z antresolą

Jednym z deweloperów, który w swojej ofercie posiada mieszkania z antresolą jest RONSON Development. Inwestycja Tulip Wilanów, zlokalizowana na warszawskich Zawadach, kusi wyjątkowością projektu. Wysokie na 5 metrów, doświetlone mieszkania, otwierają możliwości do zaprojektowania przestrzeni, z wyraźnie wydzielonymi strefami – dzienną i nocną oraz dodatkowym pomieszczeniem w postaci antresoli, która może spełnić rolę sypialni lub gabinetu.

Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości pokazuje nam, że klienci są coraz bardziej świadomi i oczekują od firm deweloperskich produktu na miarę ich potrzeb – mówi Karolina Bronszewska, Marketing Manager w RONSON Development. – Stawiamy więc na świetne lokalizacje, bardzo dobre materiały wykończeniowe, rozwiązania eko i smart, ale też niestandardowe projekty, jak właśnie mieszkania z antresolą, które są idealną propozycją nie tylko dla singli lub pary, ale też rodzin, ponieważ możliwości aranżacyjne są tu naprawdę szerokie.

Z punktu widzenia klientów ważne jest, że na etapie zakupu mieszkania, cena za metr kwadratowy antresoli liczona jest o 30% mniej od ceny regularnej za m2 dolnej części mieszkania. Co więcej – powierzchnia antresoli nie wlicza się do czynszu, a więc utrzymanie 80-metrowego mieszkania z antresolą jest tańsze, niż utrzymanie standardowego mieszkania o tym samym metrażu.

RONSON Development współpracuje z Pracownią Architektury Wnętrz Deer Design, której architekci doradzają klientom Spółki w zakresie możliwości aranżacyjnych, także mieszkań z antresolą.

Kolejny artykuł

5 pytań do LV Development. Opinie i najważniejsze informacje o rynku nieruchomości okiem dewelopera
LV Development – budowa nieruchomości na terenie Małopolski to ich pasja od 1996 roku. Firma ma w portfolio inwestycje m.in. w Krakowie, Zalesiu i Kościelisku. Czy warto nawiązać współpracę z LV Development? Opinie i inne istotne informacje poznasz w tym artykule!
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu