Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Mieszkania z perspektywą w inwestycji Nowy Horyzont


Bliskość terenów zielonych i doskonałe połączenie komunikacyjne to niewątpliwe atuty nowej inwestycji „Nowy Horyzont” usytuowanej na Wzgórzach Krzesławickich.

Mieszkania z perspektywą w inwestycji Nowy Horyzont

Zamieszkaj w zgodzie z naturą

Od lat uciekamy z zatłoczonego centrum i chcemy mieszkać blisko natury. Możliwość spacerów i rekreacji staje się dla nas coraz bardziej istotna. Wzgórza Krzesławickie to miejsce gdzie doskonałą infrastrukturę usługowo–handlową i komunikację dopełniają zarówno tereny zielone, jak i miejsca przeznaczone na rekreację. Szczególnie urokliwy jest pobliski Zielony Jar Wandy o powierzchni prawie 6 hektarów. Park położony jest w naturalnym zagłębieniu terenu pomiędzy osiedlem Na Wzgórzach, a osiedlem Na Stoku. Szczególną atrakcja tego miejsca jest las ze starodrzewiem i dębami. Miejsce przyjazne jest maluchom. Specjalnie dla nich wybudowano plac zabaw i brodzik. Entuzjaści sportu znajdą tam boisko wielofunkcyjne i stoły do ping ponga. Do odpoczynku i partyjki szachów zachęcają stoły i ławeczki przy parkowych uliczkach.

Zieleń wkoło

Wokół terenów zielonych jest dużo więcej. To między innymi Park przy Forcie czy same dawne austriackie forty „Grębałów” i „Krzesławice”. Kiedyś pełniące funkcje obronne dziś otoczone drzewami stały się idealnym miejscem na spacer i rekreację. Osiedle „Nowy Horyzont” jest bardzo blisko Fortu Krzesławice, gdzie z powodzeniem funkcjonuje Młodzieżowy Dom Kultury. Młodzież może tam korzystać nie tylko z klasycznych modeli edukacyjnych, ale także z takich atrakcji jak zajęcia teatralne czy warsztaty z rysunku, rzeźby i malarstwa.

Części wspólne w inwestycji Horyzont Praga

Skorzystaj z uroków miasta

Lokalizacja osiedla „Nowy Horyzont” to możliwość korzystania z uroków miasta. Tylko 4 minuty spacerem łączy osiedle z przystankami tramwajowym i autobusowym. To także miejsce gdzie znajdują się szkoły, przedszkola i żłobki. Bogata jest infrastruktura handlowa. Oprócz klasycznych sklepów, Na Wzgórzach znajdziemy też małe sklepiki i warzywniaki. Wystarczy przejechać kilka przystanków tramwajem by znaleźć się w centrum Nowej Huty. W zaledwie 15 minut dotrzemy na spektakl w Teatrze Ludowym. Wysiadając na tym samym przystanku trafimy na Plac Targowy Bieńczyce słusznie nazywany przez mieszkańców Nowej Huty – „Centrum Zdrowej Żywności”.

Szeroki wybór mieszkań

Inwestycja „Nowy Horyzont” to dobre rozwiązanie zarówno dla osób, które traktują je jako wymarzone miejsce do zamieszkania jak i dla tych, którzy myślą o mieszkaniu jak o lokacie kapitału. Projekt składa się z kameralnych budynków o eleganckiej, nowoczesnej bryle. Budynki ułożone zostały w kształcie podkowy. Pozwoliło to na stworzenie atrakcyjnego, wypełnionego zielenią wewnętrznego dziedzińca. Na uwagę zasługuje szeroki wybór mieszkań. W ofercie znalazły się duże czteropokojowe mieszkania o powierzchniach od 67 do 82 metrów. Funkcjonalne mieszkania dwu i trzypokojowe, jak i małe kawalerki o powierzchni 29 metrów kwadratowych. W takiej lokalizacji bardzo istotne są ogródki, balkony i tarasy. Inwestor, znana i ceniona od lat firma deweloperska Start zadbała o komfort życia mieszkańców. Parterowe ogródki mają powierzchnię od 29 do aż 90 metrów kwadratowych. Dwa mieszkania na ostatniej kondygnacji będą miały ponad 50-metrowe tarasy.

Osiedle Horyzont Praga - deweloper Start

Udogodnienia dla mieszkańców

Na osiedlu znajdą się nie tylko podziemne i naziemne miejsca parkingowe, ale także stacje ładowania samochodów elektrycznych. Na klatkach schodowych, na parterze, przeznaczono specjalne miejsca dla rowerów. Na osiedlu zamontowany zostanie monitoring, a internet będzie doprowadzony do każdego pokoju. To szczególnie istotne dla osób, które coraz częściej pracują w systemie „home office” i niezawodny internet jest dla nich bardzo ważny. Mieszkania wyposażone zostaną w antysmogowe nawietrzaki. Ustawne i funkcjonalne mieszkania będą miały duże okna. W dobie powszechnego smogu ważna jest lokalizacja na wzgórzu. Powoduje ona, że kiedy w nieckach zalega smog w miejscach z dobrym przewietrzeniem tak jak na osiedlu „Nowy Horyzont” jest on usuwany przez wiatr.

Sprawdzony deweloper

Inwestorem osiedla jest funkcjonująca od ponad 40 lat na krakowskim rynku, rodzinna firma Grupa Deweloperska Start. W tym czasie Start wybudował ponad 3000 mieszkań. Pracownicy firmy to kompetentny zespół specjalistów działają wspólnie od lat. Do zespołu sukcesywnie dołączają młodzi ludzie, dzięki którym kreowane są nowe pomysły i rozwiązania. Jednak najlepszą wizytówką firmy są tysiące zadowolonych klientów, którzy w swoich opiniach podkreślają, że oprócz rzetelności, fachowości, wysokiej estetyki i jakości wykonania firma Start na tle rynku wyróżnia się dbaniem o komfort życia przyszłych mieszkańców.

Kolejny artykuł

Domy miejskie. Nowe podejście do życia w metropolii – Allcon
Rozwój technologii oraz zmiany społeczne wpływają nie tylko na styl życia mieszkańców miast, ale też na architekturę i budownictwo. Rodziny, które kiedyś budowały tradycyjne domy na przedmieściach, dziś coraz częściej chcą pozostać w metropolii. Rozwiązaniem na obecne czasy są nowocześnie zaprojektowane i energooszczędne domy miejskie w ramach inwestycji LINEA w Gdańsku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu

Zobacz takie oferty

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta
Nowy Horyzont, m. 15E/28
1 201 580 zł4 pokoje82 m² + taras 51,9 m²
  • Biedronka (4 minuty samochodem)
  • Przystanek autobusowy (4 minuty spacerem)
  • Trzy przedszkola w promieniu 11 minut spacerem
  • Park Miejski Zielony Jar Wandy (3 minuty spacerem)
  • Park Miejski Zielony Jar Wandy (3 minuty spacerem)
3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA TRAMWAJ ANEKS DUŻY BALKON DWUSTRONNE PRAWIE GOTOWE SŁONECZNE OSOBNA KUCHNIA