Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Monday Development S.A., Nowych Kosmonautów


Prace budowlane w inwestycji Nowych Kosmonautów (inwestycja 3-etapowa) dewelopera Monday Development S.A. (spółka z grupy Unidevelopment) we Wrocławiu przebiegają bez zakłóceń. Pierwszy etap został oddany do użytkowania w grudniu minionego roku. Kolejny będzie ubiegał się o pozwolenie na użytkowanie w najbliższych dniach. Zakończenie ostatniego – trzeciego etapu planowane jest na III kwartał 2020 r.

Monday Development S.A., Nowych Kosmonautów

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Nowych Kosmonautów dewelopera Monday Development S.A.:

Adres inwestycji:ul. Serbska 15, 17 i 19, Winogrady, Poznań

Planowana data oddania do użytkowania:Pierwszy etap został oddany do użytkowania w grudniu minionego roku. Kolejny będzie ubiegał się o pozwolenie na użytkowanie w najbliższych dniach. Zakończenie ostatniego – trzeciego etapu planowane jest na III kwartał br.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Wszystkie prace przebiegają według harmonogramu.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?

Budynek B2 (2 etap):- toczą się ostatnie prace wykończeniowe wewnątrz klatek schodowych oraz na balkonach,- trwa ostateczny przegląd wszystkich mieszkań.Budynek B1 (3 etap):- w mieszkaniach na najwyższych piętrach trwa wykonywanie posadzek oraz tynków, montowane są drzwi wejściowe do lokali,- w częściach wspólnych budynku układane są płytki,- trwają prace wykończeniowe na tarasach mieszkań zlokalizowanych na 1. piętrze budynku,- zagospodarowano dach lokalu usługowego materiałem roślinnym.

Rozpoczęto ostatni etap prac drogowych w obrębie inwestycji.Na dziedzińcu osiedla w okolicy placu zabaw powstał mural wykonany na powierzchni ok. 150 mkw. Oryginalna grafika nawiązująca do kosmosu i nadaje inwestycji szczególnego charakteru.

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 17.04.2020 r.):

Kolejny artykuł

Pro-Urba Invest IV, 19. Dzielnica, 4 etap
Prace budowlane w inwestycji 19. Dzielnica (etap 4) dewelopera Pro-Urba Invest IV Sp. z o.o. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w maju 2020 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu