Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nexity Polska Sp. z o.o., Lifetown, etap 3, 4 i 5


Prace budowlane w inwestycji Lifetown dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w III kw. 2022 (Rose), w IV kw. 2020 (Green) i w IV kw. 2021 (Blue).

Nexity Polska Sp. z o.o., Lifetown, etap 3, 4 i 5

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Lifetown dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o.:

Adres inwestycji:ul. Kłobucka 6, Ursynów, Warszawa

Planowana data oddania do użytkowania:

- Rose – III kw. 2022

- Green – IV kw. 2020

- Blue – IV kw. 2021

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?

[11.01.2021]

GREEN

W trakcie przygotowanie budynku do odbiorów przez Służby i odbiory lokatorskie.

BLUE

W trakcie prace tynkarskie w mieszkaniach, dekarskie na dachu i instalatorskie w garażu. Rozpoczęto wykonanie instalacji podposadzkowej w mieszkaniach na kl.C. Trwa wykonywanie elewacji BSO od strony południowej i wschodniej. W trakcie montaż marek pod balustrady balkonowe na elewacji zachodniej.

ROSE

Wykonano 70% chudego betonu. Trwa zbrojenie płyty fundamentowej, ścian i słupów garażu. Zabetonowano działkę roboczą w obrębie kl. B. Trwa wykonywanie ścian zewnętrznych (około 10%).

[14.12.2020]

GREEN

Trwa szklenie balustrad od strony zachodniej. Zakończono pierwsze sprzątanie lokali mieszkalnych. Rozpoczęto wykonywanie oznakowania mieszkań i montaż wywiewek na dachu. W trakcie przeglądy lokali i usuwanie usterek.

BLUE

Trwa wykonywanie instalacji elektrycznych w mieszkaniach i na korytarzach. W trakcie prace tynkarskie w mieszkaniach, dekarskie na dachu i instalacyjne w garażu. Rozpoczęto montaż okien na 4. piętrze i montaż rusztowania od strony południowej i zachodniej.

ROSE

Kontynuowane są prace ziemne i zabezpieczanie wykopu. Trwa zbrojenie płyty fundamentowej i przegłębień w obrębie kl. C i B. Zabetonowano część działki w obrębie klatki C.

[03.11.2020]

GREEN

Trwa szpachlowanie i malowanie ścian na korytarzach klatek A i B. Wykonywane są sufity GK. Zakończono montaż parapetów wewnętrznych i grzejników. Trwa montaż balustrad zewnętrznych, wewnętrznych, tablic elektrycznych i osprzętu elektrycznego. Zamontowano 50% obudów piętrowych ZELP. Trwają prace drogowe od strony zachodniej i północnej. Rozpoczęto sprzątanie hali garażowej.

BLUE

Trwa szpachlowanie i malowanie ścian na korytarzach klatek A i B. Wykonywane są sufity GK. Zakończono montaż parapetów wewnętrznych i grzejników. Trwa montaż balustrad zewnętrznych, wewnętrznych, tablic elektrycznych i osprzętu elektrycznego. Zamontowano 50% obudów piętrowych ZELP. Trwają prace drogowe od strony zachodniej i północnej. Rozpoczęto sprzątanie hali garażowej.

ROSE

Trwa wykonywanie wykopu pod budynek od strony budynku BLUE.

[09.10.2020]

GREEN

Trwa szpachlowanie ścian w mieszkaniach i na korytarzach. Na ukończeniu prace posadzkarskie na kl. B. Na klatce A trwa układanie płytek gresowych na korytarzach. Trwa montaż balustrad zewnętrznych (zaawansowanie około 60%). Zakończono montaż ścianek ażurowych komórek lokatorskich na garażu. Trwa montaż ślusarki aluminiowej na korytarzach.

BLUE

Trwają prace murarskie – ściany osłonowe i międzylokalowe (zaawansowanie 80%), ściany działowe (zaawansowanie 30%). W trakcie docieplanie stropu wełną w garażu. Trwa wykonywanie czapek kominowych. Trwają prace izolacyjne na patio od strony zachodniej.

[31.08.2020]

GREEN

Na klatce C zakończono prace tynkarskie, na A i B pozostało do wykonania około 30% tynków. Trwa docieplanie wjazdu do garażu i kominów. Na klatce A i B wykonywane są instalacje podposadzkowe. Na klatce A i C trwają prace posadzkarskie, na D wykonano 100% szlicht na korytarzach i w mieszkaniach . Trwają zamurówki szachtów na korytarzach. Na patio rozpoczęto prace drogowe.

BLUE

Wykonywane są ściany szachtów oddymiających na dachu. Zabetonowano stropodach nad klatką A. Kontynuowane są prace murarskie ścian osłonowych i korytarzowych na kl. C.

[07.08.2020]

GREEN

Na klatce A, B i C trwają prace tynkarskie. Wykonywane są prace elewacyjne. Na klatce C rozpoczęto wykonywanie instalacji podposadzkowej.. Na klatce D rozpoczęto prace posadzkarskie. Trwają prace związane z wykonywaniem sieci zewnętrznych. Trwa docieplanie ścian, sufitów w śmietnikach oraz stacji trafo.

BLUE

Trwają prace żelbetowe na kondygnacji +4, +5. Wykonano 100% pionów +4. Strop nad +4: zabetonowano na klatce B, zaszalowano na klatce A. Wykonano stropodach nad klatką C. Trwają prace murarskie ścian osłonowych i korytarzowych na parterze i 1. piętrze klatki C.

[27.07.2020]

GREEN

Na klatce D zakończono tynkowanie mieszkań i korytarzy, na klatce A, B i C prace trwają. Wykonywane są prace elewacyjne. Zamontowano okna aluminiowe na klatkach schodowych, rozpoczęto montaż witryn aluminiowych w lokalach usługowych. Na klatce D rozpoczęto wykonywanie instalacji podposadzkowej. Trwają prace związane z wykonywaniem sieci zewnętrznych. Rozpoczęto montaż wind na klatkach A, B i D. Trwa docieplanie przedsionków wejściowych do budynku.

BLUE

Trwają prace żelbetowe na kondygnacji +4, +5. Strop nad +3: zabetonowano na klatce B, zaszalowano na klatce A. Strop nad +4: zabetonowano na klatce A, trwa szalowanie na klatce B. Rozpoczęto betonowanie stropodachu nad klatką C oraz prace murarskie w garażu.

[02.07.2020]

GREEN

Na klatce A rozpoczęto układanie przewodów instalacji elektrycznej w mieszkaniach. Na klatce C rozpoczęto tynkowanie mieszkań, na klatce D trwają odbiory tynków. Trwa montaż rusztowania od strony północnej i zachodniej. Od strony wschodniej i zachodniej wewnętrznej rozpoczęto zatapianie siatki. Trwa montaż ościeżnic drzwi wejściowych do mieszkań. Wykonywane są piony PCV na klatce A. Zamontowano drzwi do pomieszczeń technicznych na garażu. Rozpoczęto zamurówki szachtów na klatce D i wykonywanie izolacji balkonów.

BLUE

Trwają prace żelbetowe na kondygnacji +2, +3, +4. Strop nad +3: zabetonowano na klatce C, zazbrojono na klatce B, zaszalowano na klatce A. Zabetonowano stropu +3 klatka C. Wykonano pozostałe ściany i słupy kondygnacji +2. Zabetonowano 20% pionów kondygnacji +4.

[18.06.2020]

GREEN

Wykonano 50% ścian działowych na klatce A i B. Zamontowano całość rusztowania od strony południowej, trwa montaż od strony wschodniej. Rozpoczęto wykonywanie elewacji od strony patio. Trwa montaż stolarki okiennej na 4 piętrze. W trakcie są prace posadzkarskie w pomieszczeniach technicznych, przedsionkach przeciwpożarowych i korytarzach na garażu. Na klatce D: rozpoczęto wykonywanie docieplenia wełną ścian korytarzowych, trwa gruntowanie ścian w mieszkaniach oraz układanie przewodów instalacji elektrycznej w mieszkaniach. Wykonano 80% pionów kanalizacji sanitarnej na kl. D i 50% pionów centralnego ogrzewania na kl. A i D.

BLUE

Wykonano 50% zasypek wokół budynku. Trwają prace żelbetowe na 1, 2 i 3 piętrze. Wykonano schody na 1. i 2. piętro kl. C. Wykonano strop nad parterem w części kl. C, zostanie zaszalowana pozostała część (kl. A i B). Wykonano 50% stropu nad 1. piętrem i 50% pionów piętra 2. i 3.

[28.05.2020]

YELLOW

Trwa przygotowanie budynku do odbiorów lokatorskich. Wykonywane jest malowanie klatek schodowych i korytarzy, a także sprzątanie mieszkań.

GREEN

Na klatce C i D trwają prace murarskie ścian działowych. Na parterze i 1 piętrze zamontowano około 80% stolarki okiennej. Od strony patio rozpoczęto montaż rusztowań. Zamontowano marki pod żaluzje na dachu i rozpoczęto wykonywanie warstw izolacyjnych na gzymsie. Trwa układanie przewodów instalacji elektrycznej w mieszkaniach na klatce D.

BLUE

Trwają prace żelbetowe na stropie nad garażem i nad parterem. Wykonano zbrojenie pozostałej części stropu nad garażem. Zabetonowano 30% pionów parteru, 20% stropu nad parterem i 10% pionów 1 piętra.

[08.05.2020]

YELLOW

Trwa przygotowanie budynku do odbiorów lokatorskich.

GREEN

Zakończono murowanie ścian osłonowych budynku. Kontynuowane są prace murarskie ścian międzylokalowych i korytarzowych. Na klatce C i D wykonywane są ściany działowe. Rozpoczęto wykonywanie poziomu wody i podłączenie c.o. Trwa montaż stolarki okiennej.

BLUE

Trwają prace żelbetowe na stropie nad garażem. Zakończono ściany zewnętrzne, wewnętrzne i słupy garażu. Wykonano 45% stropu nad garażem i 25% pionów parteru. Zakończono układanie bednarki w płycie fundamentowej i elementach pionowych garażu.

[30.04.2020]

YELLOW

Trwa przygotowanie budynku do odbiorów. Wykonywane są prace porządkowe oraz usuwanie usterek.

GREEN

Kontynuowane są prace murarskie ścian osłonowych, międzylokalowych, korytarzowych i działowych. W garażu prowadzone są trasy kablowe, na korytarzach rozprowadzane są przewody oświetleniowe. Zakończono piony c.o., kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej i wentylacji.

BLUE

Trwają prace żelbetowe na stropie nad garażem. Wykonano 35% stropu nad garażem, 85% słupów, 80% ścian zewnętrznych, 60% ścian wewnętrznych i 10% pionów na parterze.

[24.04.2020]

YELLOW

Trwa montaż osprzętu elektrycznego w lokalach mieszkalnych. Zakończono montaż elewacji wentylowanej. Wykonano identyfikacje wizualną mieszkań, zamontowano skrzynki na listy i lustra w przedsionkach.

GREEN

Kontynuowane są prace murarskie ścian osłonowych, międzylokalowych, korytarzowych i działowych. Rozpoczęto wykonywanie izolacji na patio. Trwają prace instalatorskie w garażu.

BLUE

Kontynuowane są prace żelbetowe w poziomie stropu nad garażem. Wykonano 100% płyty fundamentowej, 30% stropu nad garażem, 75% słupów, 50% ścian zewnętrznych i 30% ścian wewnętrznych.

Kolejny artykuł

Nexity Polska Sp. z o.o., Bemowo Line, etap 1
Prace budowlane w inwestycji Bemowo Line (etap 1) dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w IV kw. 2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu