Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

„Nova Magdalenka 2” od Novisa Development!


Słomin w gminie Raszyn już niebawem pochwali się nową inwestycją, którą przy ulicy Piaseczyńskiej rozpoczyna tu Novisa Development. „Nova Magdalenka 2” będzie kameralnym osiedlem domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Sprzedaż lokali już ruszyła, a ilość zapytań ze strony klientów wskazuje, że inwestycja budzi duże zainteresowanie na rynku.

„Nova Magdalenka 2” od Novisa Development!

„Nova Magdalenka 2” będzie bliźniaczą sąsiadką „Novej Magdalenki”, która powstaje pod logo tego samego dewelopera – Novisa Development – po przeciwnej stronie ulicy Piaseczyńskiej. Budowa nowej odsłony tego osiedla zostanie podzielona na 7 etapów, w ramach których Novisa Development wybuduje 108 lokali w zabudowie szeregowej. Powstaną tu łącznie 24 zespoły eleganckich budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, tworzących ciche, kameralne osiedle.

Powierzchnia domów w „Novej Magdalence 2” to najbardziej poszukiwane metraże w budownictwie jednorodzinnym. Najmniejsze liczą 71,95 m2 i dysponują 3 pokojami, największe osiągają 104,28 m2 i oferują swoim mieszkańcom 5 pokoi. Wnętrza są bardzo jasne i przestronne, na co wpływa również wysokość pomieszczeń – na parterze 2,80 m, na piętrze z kolei 2,75 m.

Projekt architektoniczny „Novej Magdalenki 2” wyszedł spod kreski Katarzyny Polańskiej, która tłumaczy swój zamysł rozplanowania przestrzeni wewnątrz lokali:

Każdy lokal podzielony został na strefy w zależności od ich przeznaczenia. Życie codzienne mieszkańców będzie toczyło się w strefie dziennej, na parterze domu, w przestronnym salonie w wyjściem do ogrodu przez szerokie okna tarasowe. Salon wyposażony jest w aneks, ale w wybranych lokalach zaproponowałam również oddzielną kuchnię. Na parterze nie mogło oczywiście zabraknąć toalety dla gości. Strefa wypoczynku to z kolei piętro każdego lokalu. Tutaj rozmieściłam sypialnie, łazienkę a w wybranych lokalach również garderobę, którą z powodzeniem można zaadaptować na przykład na domowe biuro.

Okna tarasowe salonu prowadzą do przydomowego ogrodu. Najmniejszy, kameralny ogródek ma tu powierzchnię 25 m2, a te największe osiągają 182 m2. – Taki obszar przydomowej przestrzeni zielonej można naprawdę ciekawie zaaranżować – mówi Zachariasz Nercz, dyrektor sprzedaży i marketingu Novisa Development - i zadbać o to, by ogródek wkraczał wizualnie w przestrzeń wewnętrzną domu. Klienci chętnie korzystają z rozwiązań naszej partnerskiej pracowni architektury wnętrz, która ma wiele ciekawych pomysłów na takie aranżacje.

Wybrane domy w „Novej Magdalence 2” będą dysponowały własnymi garażami, elegancko wpisanymi w bryłę budynku. Ponadto każdy lokal ma przypisane zewnętrzne miejsce postojowe. Oko przyciąga elewacja - klasyczna kompozycja barw i surowców. Ponadczasowa biel, przełamana grafitem w stolarce okiennej, przestrzeni wejściowej do budynków mieszkalnych oraz w kolorystyce dachów sąsiaduje tu dekoracyjnymi wstawkami w kolorze drewna umieszczonymi na elewacji w bezpośrednim sąsiedztwie okien.

„Nova Magdalenka 2” to inwestycja, którą budujemy z przekonaniem, że szybko znajdzie swoich lokatorów. Zaletą osiedla jest pełna własność gruntu oraz brak użytkowania wieczystego – mówi Jakub Mrówka, prezes Novisa Development. – Wysokość czynszu wynosi ok. 2 zł/m2 powierzchni użytkowej, przy czym liczy się tylko powierzchnia użytkowa bez poddasza, ogrodu czy tarasu.

Sprzedaż lokali już się rozpoczęła. Ceny domów „Novej Magdalenki 2” rozpoczynają się od 5217 zł/m2. Warto wspomnieć, że na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców będzie również lokal usługowy oraz trzy miejsca postojowe dla gości.

Poza domem, mieszkańcy „Novej Magdalenki 2” zyskają sąsiedztwo atrakcyjnej okolicy. Czekają tu na nich bowiem ścieżki pobliskich Lasów Sękocińskich, a w sąsiadujących Falentach – wodny kompleks Stawów Raszyńskich. Także po codzienne udogodnienia nie trzeba wybierać się do stolicy, ponieważ znajdują się w najbliższej okolicy. Blisko stąd do CH Janki oraz Ikei, do kina i innych obiektów usługowych.

O umiejscowieniu inwestycji z entuzjazmem mówi Zachariasz Nercz: – Gmina Raszyn to dogodna lokalizacja, atrakcyjna dla wielu osób z uwagi na sprawną komunikację, liczne punkty usługowe w pobliskich Jankach oraz bliskość przyrody. Do Lasów Sękocińskich można dojść spacerem w ciągu kilku minut. Do centrum stolicy prowadzi Aleja Krakowska, a osoby korzystające z komunikacji miejskiej w ciągu 5 minut dojdą spacerem do przystanku autobusowego z liniami 707, 721 i 728.

Planowany harmonogram prac:Planowane rozpoczęcie budowy: 01/04/2021Planowane zakończenie budowy: 31/05/2022

Kolejny artykuł

5 pytań do Grupy Deweloperskiej START. Opinie i najważniejsze informacje o rynku nieruchomości okiem dewelopera
Jednym z deweloperów od lat działających na rynku krakowskim jest Grupa Deweloperska START. Aktualnie firma ma w swojej ofercie trzy inwestycje mieszkaniowe: Aura Home, Osiedle Kameralne i Start City. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o firmie oraz jej spojrzeniem na rynek.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu