Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nova Magdalenka – nowa inwestycja od Novisa Development!


W gminie Raszyn powstaje kolejna atrakcyjna inwestycja sygnowana logo polskiego, rodzinnego dewelopera, Novisa Development. "Nova Magdalenka" to kameralne osiedle w otoczeniu lasu. Na pierwsze stadium tej inwestycji złoży się 10 piętrowych budynków w zabudowie szeregowej i wolnostojącej.

Nova Magdalenka – nowa inwestycja od Novisa Development!

Słomin w gminie Raszyn. Róg ulicy Janczewickiej i Piaseczyńskiej. To tutaj rozpocznie się niebawem, realizowana etapami, budowa pierwszego stadium atrakcyjnego kompleksu 39 kameralnych domów. Ich powierzchnia to najbardziej poszukiwane metraże w budownictwie jednorodzinnym. Najmniejsze domy mają 73,31 m2 i dysponują 3 pokojami, największe osiągają 123,94 m2 przy 5 pokojach. Wnętrza są jasne i przestronne, na co wpływa również wysokość pomieszczeń - na parterze 2,80 m, na piętrze z kolei 2,75 m.

Architekt inwestycji, Katarzyna Polańska, zwraca uwagę na rozplanowanie budynków: Pierwsze stadium "Novej Magdalenki" składa się z 38 domów w zabudowie szeregowej oraz jednego wolnostojącego. W zabudowie szeregowej najdłuższy zespół złożony jest z ośmiu domów, najkrótszy z trzech. Dzięki takiemu układowi zabudowy, osiedle nie jest monotonne i zachowuje kameralny charakter rodzinnej enklawy w niedalekim sąsiedztwie lasu.

Przyszli mieszkańcy będą mieli tutaj możliwość zaaranżowania własnego ogrodu. W pierwszym stadium tej inwestycji najmniejszy, kameralny ogródek ma powierzchnię 33 m2, a największe przydomowe przestrzenie zielone osiągają wymiary do 243 m2! To obszar, który można ciekawie zagospodarować, wydzielając kącik zabaw dla dzieci oraz miejsce relaksu dla dorosłych. Plac zabaw dla dzieci architekt przewidział także w części wspólnej osiedla.

Każdy budynek pierwszego stadium "Novej Magdalenki" będzie wyposażony w garaż lub zewnętrzne miejsce postojowe, a dojazd do domów będzie się odbywał przestronnymi wewnętrznymi alejkami biegnącymi w części wspólnej osiedla. Inwestycja przyciągnie oko klasyczną kompozycją barw. Dominuje tu biel przełamana grafitem w stolarce okiennej, przestrzeni wejściowej do budynków mieszkalnych oraz w kolorystyce dachów. Dodatkowe elementy dekoracyjne to wstawki w kolorze drewna umieszczone na elewacji w bezpośrednim sąsiedztwie okien. Okna są tu duże, dzięki czemu słońce może swobodne operować również wewnątrz pomieszczeń.

Czas wolny przyszli mieszkańcy mogą spędzić nie tylko we własnym ogrodzie. Czekają na nich bowiem ścieżki pobliskich Lasów Sękocińskich, a w sąsiadujących Falentach - wodny kompleks Stawów Raszyńskich. Także po codzienne udogodnienia nie trzeba wybierać się do stolicy, ponieważ znajdują się w najbliższej okolicy. Blisko stąd do CH Janki oraz Ikei, do kina i innych obiektów usługowych.

"Nova Magdalenka" to kolejna już inwestycja Novisa Development, która powstaje w gminie Raszyn. Deweloper buduje w tej okolicy również osiedle "Domów przy Willowej". - Nasze domy budujemy na bliskich przedmieściach stolicy, pilnujemy, by były one dobrze skomunikowane z aglomeracją miejską, ale jednocześnie dbamy, by były to kameralne enklawy, gdzie żyje się spokojnie, bezpiecznie, bliżej natury niż miasta - mówi Zachariasz Nercz, dyrektor sprzedaży i marketingu w Novisa Development, i dodaje: Gmina Raszyn to dogodna lokalizacja, atrakcyjna dla wielu osób z uwagi na sprawną komunikację, liczne punkty usługowe w pobliskich Jankach oraz bliskość przyrody. Do Lasów Sękocińskich można dojść spacerem w ciągu kilku minut. Do centrum stolicy prowadzi Aleja Krakowska, a osoby korzystające z komunikacji miejskiej w ciągu 5 minut dojdą spacerem do przystanku autobusowego z liniami 707, 721 i 728.

Ceny domów pierwszego stadium "Novej Magdalenki" rozpoczynają się od kwoty 386 tys. zł za 3-pokojowy dom z ogrodem o pow. 75 m2. Potencjalni klienci szukający dodatkowych informacji na temat inwestycji znajdą je na: https://www.novisa.pl/inwestycja/nova-magdalenka

Planowany harmonogram prac:Pierwsze stadium inwestycji "Nova Magdalena" będzie realizowane etapami:

  • Rozpoczęcie budowy: 01/08/2020
  • Planowane zakończenie budowy pierwszych etapów: 31/12/2021

Kolejny artykuł

IV etap Piasta Park od dewelopera Wawel Service
Krakowski deweloper Wawel Service rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu inwestycji Piasta Park, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród osób poszukujących nowego mieszkania. IV etap, podobnie jak pozostałe, będzie znajdował się w dzielnicy Mistrzejowice. Termin odbioru to III kw. 2022 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu