Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowa Północ wzmacnia szczecińskie portfolio RONSONA


RONSON Development rozbudowuje swoją ofertę w Szczecinie. Oprócz bardzo popularnego wśród klientów projektu Nowe Warzymice, w sprzedaży jest już Nowa Północ – sześcioetapowe osiedle, realizowane w dzielnicy Północ.

Nowa Północ wzmacnia szczecińskie portfolio RONSONA

RONSON Development jest ogólnopolskim deweloperem, od ponad dwóch dekad aktywnie zaangażowanym w budowanie tkanki miejskiej czterech polskich miast – Warszawy, Wrocławia, Poznania oraz Szczecina. – W stolicy województwa zachodniopomorskiego jesteśmy obecni od 13 lat. Bardzo dobrze nam się tu buduje, mamy świetny zespół, a klienci wyrażają swoje uznanie dla naszych projektów. Najlepszym tego dowodem są statystyki sprzedażowe. W 2021 roku inwestycje w Szczecinie wygenerowały 20% całego wyniku Spółki – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development.

Prezes Haim przekonuje, że Szczecin ma bardzo duży potencjał, a RONSON wkrótce rozpocznie tam budowę swojego tysięcznego mieszkania. – Nasz bank ziemi w Szczecinie jest zabezpieczony na ponad tysiąc kolejnych lokali. Stale wzmacniamy naszą ofertę – wiemy, że dla klientów bardzo duże znaczenie ma stabilny, bezpieczny partner – mówi Boaz Haim.

Nowa Północ – ta sama jakość

Inwestycja Nowa Północ została zaprojektowana w sześciu etapach, w których łącznie powstanie 550 mieszkań. – Nowa Północ spełnia wszystkie standardy RONSONA, jednocześnie oferując zupełnie nową jakość budownictwa w tej części miasta – mówi Paweł Krawczyk, Dyrektor Regionu Szczecin w RONSON Development. – Zaprojektowaliśmy tam kilka kameralnych budynków, z mieszkaniami z antresolą na najwyższej kondygnacji. Oprócz tego, przestrzenie do rekreacji dla mieszkańców, bardzo dużo zieleni i – jak na pioniera w tym zakresie przystało – pakiet rozwiązań ekologicznych, takich jak oświetlenie LED w częściach wspólnych, zbiorniki do ponownego wykorzystania wody deszczowej, łąki kwietne, czy stację naprawy rowerów. Zupełną nowością na szczecińskim rynku będą zaprojektowane na osiedlu zielone elewacje i strefy wejściowe do budynku.

Nowa Północ

Jak wynika z Raportu „Szczęśliwy Dom. Dzielnica różnorodnych potrzeb”, przygotowanego przez ThinkCo oraz Otodom, okolice w których mieszkamy są oceniane lepiej niż całe miasta. – Właśnie takim kryterium kierujemy się przy projektowaniu naszych osiedli. Najbliższe sąsiedztwo musi być miejscem bezpiecznym, komfortowym – co zapewnia bliskość sklepów, punktów usługowych, placówek medycznych i edukacyjnych oraz dobre skomunikowanie z centralnymi częściami miasta – mówi Karolina Bronszewska, członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development.

Nowa Północ powstaje przy ulicy Sobola, którą od centrum Szczecina dzieli 15 minut jazdy samochodem, natomiast do Polic można dotrzeć w zaledwie 10 minut. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się rozbudowana baza handlowo-usługowa, szkoły, przedszkola oraz placówki medyczne i kulturalne. – W niemal bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy jedno z ulubionych miejsc Szczecinian – Puszczę Wkrzańską, gdzie można aktywnie spędzić czas biegając, czy jeżdżąc na rowerze – dodaje Paweł Krawczyk.

Kolejny artykuł

Grunwald Między Drzewami – nowa inwestycja RONSON Development w Poznaniu
RONSON Development wraca na poznański Grunwald z projektem „Grunwald Między Drzewami” – kameralną inwestycją w sąsiedztwie alei drzew. To już czwarta inwestycja dewelopera w tej części miasta.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu