Nowe mieszkania ‒ Gdańsk [Śródmieście]. Zobacz najlepszą inwestycję w tym miesiącu ‒ [grudzień 2020]!

Nowe mieszkania ‒ Gdańsk [Śródmieście]. Zobacz najlepszą inwestycję w tym miesiącu ‒ [grudzień 2020]!

W ostatnim rankingu mieszkaniowym w tym roku klienci Obido oddali swoje głosy na cztery najlepsze inwestycje na rynku pierwotnym w Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Warszawie. Zobacz, jaka jest najlepsza inwestycja w Gdańsku [grudzień 2020] i jakimi atutami się wyróżnia.


Nowe mieszkania w Gdańsku. Najlepsza inwestycja [grudzień 2020]

W grudniu klienci Obido uznali, że najlepsza inwestycja w Gdańsku [grudzień 2020] to Nadmotławie Apartments, znajdującą nad Motławą. Projekt osiedla stworzył deweloper ROBYG Gdańsk. Największym atutem i wyróżnikiem inwestycji jest na pewno lokalizacja. Z okien roztacza się widok na rzekę i panoramę Starego Miasta. Blisko stąd także do Mariny.

Deweloper ROBYG Gdańsk ‒ co wyróżnia jego inwestycję?

Deweloper ROBYG Gdańsk posiada 18 lat doświadczenia na rynku mieszkaniowym, a swoje osiedla buduje w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu. Deweloper stawia przede wszystkim na odpowiedni wybór lokalizacji, która będzie dobrze rozwinięta i zapewni łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, sklepów i placówek oświatowych. Poznaj mieszkania w Nadmotławiu Apartments i przekonaj się, dlaczego warto tutaj zamieszkać.

nowa-inwestycja-nadmotlawie-apartments-1

Jakie mieszkania znajdują się w Nadmotławie Apartaments?

Szukasz mieszkania? Nadmotławie Apartaments składa się z mieszkań o funkcjonalnych i komfortowych układach. Lokale posiadają duże balkony i liczne przeszklenia. Dodatkowo na mieszkańców czekają unikalne tarasy na dachu o powierzchni równej powierzchni mieszkania. Nadmotławie Apartments wyróżnia się wysokim standardem i licznymi udogodnieniami.

nowa-inwestycja-nadmotlawie-apartments-2

Wszystkie mieszkania są wyposażone w inteligentne rozwiązanie ROBYG Smart House Gold, który pozwalają na zdalne zarządzanie mieszkaniem. Na terenie inwestycji znajdzie się lobby z portierem, sala klubowa oraz strefa fitness. W Nadmotławie Apartments [Gdańsk, Śródmieście] deweloper ROBYG zadbał również o ekologiczne oświetlenie LED, okna PCV (zapewniają wysoki komfort akustyczny), antywłamaniowe drzwi wejściowe, parapety z konglomeratu marmurowego, rozbudowany system wentylacji oraz zautomatyzowany system przeciwpożarowy. Na terenie inwestycji została zastosowana także nowoczesna technologia wodoszczelnego betonu.

Nadmotławie Apartments [Gdańsk, Śródmieście] ‒ okolica

Nadmotławie Apartments [Gdańsk, Śródmieście] znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, a osiedle jest świetnie skomunikowane z całym miastem. Są tutaj przedszkola i szkoły, przychodnie, kino, galeria handlowa, sklepy, restauracje i siłownie. Do centrum Gdańska można dojechać w 4 minuty samochodem, a niedaleko od osiedla, bo 7 minut spacerem, jest przystanek tramwajowy. W 10 minut spacerem mieszkańcy dotrą do Mariny, gdzie mieści się przystań jachtowa.

nowa-inwestycja-nadmotlawie-apartments-3

Lokalizacja to ważny czynnik, decydujący o tym, które mieszkania są atrakcyjne i warte zainteresowania. Dlatego jeśli szukasz nowego mieszkania, Nadmotławie Apartments może okazać się ciekawym wyborem, który zapewni Ci bliskość wszystkiego, czego potrzebujesz. Do centrum Gdańska dojedziesz w kilka minut samochodem, a bliskie sąsiedztwo inwestycji zapewni dostęp do ważnych punktów.

Zobacz mieszkania w inwestycji Nadmotławie Apartaments.