Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania ‒ Kraków [Płaszów]. Zobacz najlepszą inwestycję w tym miesiącu ‒ [grudzień 2020]!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Czas na ostatni ranking mieszkaniowy w tym roku. Jak co miesiąc klienci obido zagłosowali na najlepsze inwestycje w 4 głównych miastach: Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Trójmieście. W tym artykule skupimy się na południu Polski. Sprawdź, jaka jest najlepsza inwestycja w Krakowie [grudzień 2020].

Nowe mieszkania ‒ Kraków [Płaszów]. Zobacz najlepszą inwestycję w tym miesiącu ‒ [grudzień 2020]!

Nowe mieszkania w Krakowie. Najlepsza inwestycja w Krakowie [grudzień 2020]

Najlepszą inwestycją w grudniowym rankingu mieszkaniowym okazała się Nowa Myśliwska, należąca do dewelopera Spravia. Klienci obido pozytywnie oceniali tutaj funkcjonalne i zróżnicowane metraże oraz dogodną lokalizację osiedla.

Spravia ‒ co wyróżnia jego inwestycję?

Spravia działa w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław i Poznań. Zwycięska inwestycja – Nowa Myśliwska – znajduje się w Krakowie przy ul. Myśliwskiej na Małym Płaszowie, a wyróżnia ją przede wszystkim to, że mieści się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

nowa-inwestycja-nowa-mysliwska-1

Jakie mieszkania znajdują się w Nowej Myśliwskiej?

Czym jeszcze odznacza się inwestycja Nowa Myśliwska? Mieszkania tutaj posiadają zróżnicowane metraże – od małych kawalerek o pow. 25 mkw, po przestronne apartamenty liczące 120 mkw. Do wyboru są lokale 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe, a wśród powierzchni dodatkowych są balkony, tarasy lub ogródki – w zależności od wybranego mieszkania. Nowa Myśliwska to osiedle, które składa się z 7-piętrowego budynku, w którym znajdzie się 129 mieszkań. Architektura jest nowoczesna, przemyślana i estetyczna. W niektórych partiach elewacji zostaną użyte płyty dekoracyjne w kolorze drewna oraz fragmenty z czerwonej cegły.

nowa-inwestycja-nowa-mysliwska-2

W częściach wspólnych przeznaczonych do użytku mieszkańców został zaprojektowany wewnętrzny dziedziniec pełniący funkcję rekreacyjną i wypoczynkową. Najmłodsi znajdą tutaj plac zabaw, osoby ceniące aktywność na świeżym powietrzu – siłownię plenerową, a mieszkańcy poszukujący odpoczynku – leżaki i ławki wśród zieleni.

Nowa Myśliwska [Kraków, Płaszów] ‒ okolica

Lokalizacja jest najważniejszym czynnikiem, który decyduje o wyborze mieszkania. Nowa Myśliwska [Kraków, Płaszów] mieści się w bardzo dobrej lokalizacji. W okolicy mieści się przede wszystkim pętla tramwajowo-autobusowa, skąd kursują takie linie jak: 11 (trasa na Czerwone Maki P+R), 20 (trasa na Cichy Kącik), 123 (trasa na Nową Hutę), 221 (trasa na Niepołomice) i 264 (trasa na Grabie). Dodatkowo koło pętli jest stacja wypożyczalni rowerów Wavelo oraz parking Park&Ride. Podróż tramwajem z Nowej Myśliwskiej do centrum zajmie około 15 minut.

nowa-inwestycja-nowa-mysliwska-3

Największym atutem okolicy jest bliskość Zalewu Bagry, gdzie mieści się strzeżone kąpielisko, piaszczyste plaże, klub żeglarski i wyciąg wakeboardowy. Przy zalewie znajduje się boisko sportowe i plac zabaw. W okolicy Nowej Myśliwskiej są także sklepy i lokale usługowe, m.in. Lidl, Biedronka, Żabka, Delikatesy Premium, Spar, Odido, pizzeria, bistro, restauracja, fryzjer, stomatolog, apteka, przychodnia weterynaryjna. Jest także żłobek i przedszkole w promieniu 5 minut spacerem od osiedla. W okolicy znajduje się także pętla tramwajowa-autobusowa, skąd można dojechać w pozostałe części Krakowa.

Zobacz mieszkanie w inwestycji Nowa Myśliwska.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania ‒ Wrocław [Stare Miasto]. Zobacz najlepszą inwestycję w tym miesiącu [grudzień 2020]
Klienci obido.pl zagłosowali po raz ostatni w tym roku na najbardziej atrakcyjne inwestycje z czterech miast, w których działa obido, tj. z Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Trójmiasta. W tym artykule zostanie przedstawiona najlepsza inwestycja we Wrocławiu [grudzień 2020]. Zobacz zwycięzcę.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu