Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania – Kraków. Zobacz najlepszą inwestycję w czerwcu 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Najlepszą inwestycją w czerwcu 2020 r. w Krakowie według użytkowników obido.pl., została Rakowicka 14 od dewelopera Nikliński & Nowicki. Inwestycja znajduje się na Grzegórzkach, a termin jej odbioru przypada na III kw. 2020 r.

Nowe mieszkania – Kraków. Zobacz najlepszą inwestycję w czerwcu 2020!

Nowe mieszkania – Kraków. Najlepsza inwestycja

Inwestycja Rakowicka 14 zdobyła miano najlepszej inwestycji w czerwcu 2020 roku. Do takiego wyniku przyczyniła się świetna lokalizacja osiedla. Mieszkania z Rakowickiej 14 świetnie sprawdzą się pod wynajem. Bliskość centrum miasta oraz ośrodków uniwersyteckich przyciągnie tutaj turystów oraz studentów.

Nowa inwestycja – Kraków od dewelopera Nikliński&Nowicki

Inwestycja Rakowicka 14 mieści się w zabytkowej kamienicy, która powstała w roku 1936-1937. Architektura nawiązuje do stylu art déco. W aktualnej ofercie znajdują się 2-pokojowe mieszkania, a metraże wynoszą od 32 m² do 45 m².

Nowa inwestycja – Kraków i okolice

Osiedle znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Zaraz koło inwestycji jest przystanek tramwajowy „Uniwersytet Ekonomiczny”, blisko stąd także do Dworca PKP Kraków Główny. Spacer na Rynek Główny wyniesie 15 minut.

Inwestycja mieści się blisko ośrodków kultury (opera, teatry), centrum handlowego (Galeria Krakowska) oraz centrum biznesowego (Hi Five, Browar Lubicz, Centrum Biurowe Lubicz). W pobliżu są także punkty hotelowe, konferencyjne i edukacyjne (Uniwersytet Ekonomiczny). Koło inwestycji mieści się park Strzelecki.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania – Wrocław. Zobacz najlepszą inwestycję w czerwcu 2020!
Najlepszą inwestycją w czerwcu 2020 r. we Wrocławiu według użytkowników obido.pl., zostały Rodzinne Maślice 2 od dewelopera Arkop Deweloper. Inwestycja znajduje się na Maślicach, a termin jej odbioru przypada na III kw. 2020 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu